Vand Vand tema keremiya v4 responsive

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut vand tema keremiya v4 responsive
Demo la tema o gasiti aici
Cod:
https://filme-gratis.online/
Tema este editata de mine si optimizata pt un scor pagespeed cat mai mare
Pret : 10€ paypal
 
Ultima editare de un moderator:
Dupa ce a cerut ajutorul aici si ii s-a oferit tema gratuit, probabil a tradus-o in romana si acum o vinde pe 10 euro ! Cred ca nu meriti sa fii pe forumul asta !
Văd că de la o vreme numai în off-topic o ții. Mereu ai ceva de zic la adresa cuiva, ba îi faci un preț, ba că cere prea mult, ba că i s-a oferit prea puțin etc

Care e problema ta? Dacă omul a tradus-o de ce nu are voie să vândă tema? Ce contează de unde a luat-o? A tradus-o, implicit a pierdut timp să o traducă...mi se pare corect să-și vândă munca. Sau ce te așteptai, să o posteze gratuit? Poate nu a vrut, fiecare cu motivele lui.

Dar te rog încetează cu off-topicul inutil.
 
Cred ca nu meriti sa fii pe forumul asta !
Nu ești singurul membru al acestui forum, care fara sa fie admin, trage concluzii despre un alt membru daca merita sau nu să fie pe acest forum. Celălalt de care îmi aduc aminte a fost banat. Își zicea @Sacalul, sau ceva de genul. Nu are importanță. Discuția da rău în offtopic. Poți să accepți sau nu oferta omului. Și eu am văzut unele oferte pe forum ce poate mi s-au părut fanteziste, nerealiste. Nu am cumpărat. Simplu. Duci lucrurile cam departe
 
Loading...
Back
Sus