Vand Vand site

razvan001

Active Member
Registered
Banned
Vand filme-hd.org se axeaza mai mult pe adult
Gazduire hzone
Domeniu bigrock
Expira in sept 2017
Are tema wpmovies cu licenta
Pret 750 ron transfer bancar
produce aprox. 50 dolari pe luna
Dovada luna noiembrie
VYwzGOG.jpg


Dovada luna decembrie

7jDJkrr.jpg

https://www.similarweb.com/website/filme-hd.org#overview
 
Ultima editare:
35 de dolari pentru un site abia deschis,care nu sti ce trafic are? De unde ti-a venit in minte aceasta oferta?
 
Fiecare cu tariful lui... Scuza-ma eram doar curios pentru ce anume vrei suma aia.. E adevarat ca tema costa,dar nu 80 dolari cum zicea [HASHTAG]#Ove[/HASHTAG]... Bafta la vanzare
 
Fiecare cu tariful lui... Scuza-ma eram doar curios pentru ce anume vrei suma aia.. E adevarat ca tema costa,dar nu 80 dolari cum zicea [HASHTAG]#Ove[/HASHTAG]... Bafta la vanzare
Hmm :-? Eram putin sarcastic :) DAR,pe siteul producatorului acesta este pretul,daca sunt si alti distribuitori,e partea a 2a
 
Eu nu te recomand din simplul fapt ca iei un domeniu, pui niste filme copy/paste (il strici), ii pui o tema licentiata si pac vrei sa scoti niste $ pentru ca din pacate nu iti vinzi temele licentiate si faci tot posibilul sa le vinzi.
 
Eu nu te recomand din simplul fapt ca iei un domeniu, pui niste filme copy/paste (il strici), ii pui o tema licentiata si pac vrei sa scoti niste $ pentru ca din pacate nu iti vinzi temele licentiate si faci tot posibilul sa le vinzi.
si e ceva rau in asta ? si nu stiu cine ti-a cerut parerea in fine nu vreau sa intru in polemica cu nimeni fiecare are dreptul sa spuna ce vrea
 
VA ROG SA RASPUNDETI LA SUBIECT, PENTRU POLEMICI INTALNITI-VA IN ALTA PARTE
 
Loading...
Back
Sus