Vand cont Netflix HD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Vand conturi Netflix HD valabile 1 An de zile.
HD = (vizionare pe 2 ecrane simultan, format HD dacă este disponibil)

UHD (vizionare pe 4 ecrane simultan, include HD și Ultra HD dacă sunt disponibile)
Pret: 10
HD
Pret: 15 € UHD

De ce sa platesti 10 € pe luna ..cand poti plati 10 € pe an.
. sa vizionezi filmele si serialele tale preferate.

Cateva cuvinte despre conturi.
Pentru ca un cont sa functioneze bine nu trebuie sa schimbati : numele ,emailul sau parola .
Posibil contul dupa doua , trei luni sa nu mai functioneze din anumite motive...eu va voi schimba contul cu unul exact la fel HD sau UHD...timp de un an de zile eu va garantez cont Netflix.

Daca aveti intrebari in legatura cu conturile puteti posta mai jos sau PM.
Cei care au cumparat conturi de la mine pot confirma daca totul este OK sau NU.

Atentie:
NU..impartiti contul de NETFLIX cu alti prieteni...mai ales daca aveti cont HD.
NU..schimbati datele de la profil cu numele vostru .
NU..schimbati datele de logare.
Daca nu respectati aceste reguli riscati sa nu mai primiti conturi de inlocuire + nu voi face refund.
 
Ultima editare:
conturile sunt safe adica nu exista risc sa le blocheze NETFLIX ? ma intereseaza si pe mine daca nu au nicio problema
 
conturile sunt safe adica nu exista risc sa le blocheze NETFLIX ? ma intereseaza si pe mine daca nu au nicio problema
Folosesc un cont de 2 luni ..pana la aceasta ora nu am avut nici o problema cu el.
Daca ...din anumite cauze contul nu mai functioneaza...o sa il inlocuiesc fara nici o problema.
Eu iti garantez cont Netfix un an de zile.
 
Am facut update la post ..acuma am si cunturi UHD.
UHD (vizionare pe 4 ecrane simultan, include HD și Ultra HD dacă sunt disponibile)
Pret: 15 Euro.
 
FILME ŞI SERIALE DE VĂZUT PE NETFLIX ÎN LUNA APRILIE
Netflix este una dintre cele mai bune opţiuni în cazul în care te-ai săturat de tot ce e pe la televizor. Îţi pui serialele preferate şi nu mai ieşi din casă cu zilele.

În luna aprilie, Netflix vine cu multe noutăţi. De la pelicule clasice precum Scarface, Sin City sau Piraţii din Caraibe, la un nou episod My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman, în care invitatul este JAY-Z și alte noutăți ca Chef’s Table: Pastry și Lost in Space. Timp să ai, că filme şi seriale sunt destule.
My Next Guest Needs No Introduction With David Letterman: JAY-Z – SERIAL ORIGINAL NETFLIX

Dave privește o lecție de flow, cultură hip-hop și sistem judiciar de la Jay-Z și ajunge în studioul din Malibu al producătorului Rick Rubin.

Chef’s Table: Pastry – DOCUMENTAR ORIGINAL NETFLIX

Desertul vine pe primul loc în acest sezon, în timp ce patru bucătari renumiți de patiserie servesc produse cu noi arome îndrăznețe și povestiri despre luptă și triumf.

Lost in Space: Sezonul 1 – SERIAL ORIGINAL NETFLIX

Rămasă în pană la ani-lumină de destinația sa, familia Robinson trebuie să fie unită pentru a supraviețui. Un nou serial de dramă, bazat pe clasicul SF al anilor ’60.

Dope: Sezonul 2 – SERIAL ORIGINAL NETFLIX

Războiul drogurilor nu se oprește niciodată. Cameramanii urmăresc în continuare traficanți, consumatori și autorități din Indiana, Caraibe, Detroit și Atlanta.

Troy: Fall of a City: Sezonul 1– SERIAL ORIGINAL NETFLIX

O poveste grandioasă despre pasiune, răzbunare și uneltiri, care relatează evenimentele din războiul troian și iubirea dintre Paris și Elena.

Dacă aceste titluri nu te-au convins, dă-i un play pe video să vezi noutăţile din aprilie de pe Netflix.

 
Dope | Original Netflix

Filmat din perspectiva traficanților, consumatorilor și poliției, acest serial expresiv ne oferă o imagine curajoasă asupra războiului contra drogurilor.

 
Cumparat doua conturi si totul e ok. Desi aveam lost in space in calcultor, m-am uitat pe site.
Totul a decurs bine si rapid.
Saptamana viitoare voi cumpara 5 conturi pentru prieteni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus