Vand cont facebook cu vechime

stely20

Active Member
Registered
Full Member
Vand cont facebook mai vechi de 5 ani , Contul este de fată, are 5k friend +3k urmăritori, friend ro+ straini . Este înscris în grupuri

Pret cont: 25€ ( doar paypal )
 
Vedeti ca sunt platforme ce vand conturi de facebook cu vechime ( pret maxim 3$ )
 
Vedeti ca sunt platforme ce vand conturi de facebook cu vechime ( pret maxim 3$ )
Atunci de ce nu iei de pe acele platforme cu 3$ dar tot postezi pe roforum și îmi dai și mie mesaj să îți vând conturi mai ieftin ? :) Văd că cauți pe aici de vreo jumate de an fără succes
Aici o să fie tot timpul mai scumpe pentru că oamenii din spate au o oarecare reputație și dacă iti vând, răspund cu acea reputație
 
Gresit:
1: Nu este jumatate de an
2: Am intrebat ulterior tu ai cerut x sume te-am intrebat daca la 100-200-300 conturi faci disscount si daca oferi cookie la ele etc... ( pentru a nu fii inchise ) si ai spus ca NU, ulterior am cautat pe google si am gasit o platforma de unde le cumpar gen Woorke SEO & SEM Services & Development Services sau Facebook accounts! Bulk, aged, PVA and softreg accounts — AccsMarket.com .
Daca esti fustrat ca nu am cumparat de la tine ... imi pare rau, este dreptul meu sa ma informez si sa testez piata.
P.S Te contrazici singur - nu ofereai garantie si nici nu raspundeai pentru conturi , vroiai banii daca merg bine daca nu... NU. reputatia nu are legatura cu banii, fiecare om are dreptul sa se informeze/intrebe/testeze/cumpere/refuze. Iar pe tine te-am refuzat. O dupa masa minunata.
 
Din ce vad eu in anunt e vorba de un cont de 5000 de prieteni, vechime 5 ani, crescut organic, iar 25$ e un pret foarte aproape de adevar. Daca te apuci de unul si nu vrei sa ai probleme cu el trebuie sa adaugi maxim 70-100 de prieteni pe zi si o sa muncesti cam 2 luni la el ...

Nici eu nu am fost de acord cand am vazut 60$ pe cont cu 1000 de prieteni. Dar 25$ cu 5000 de prieteni e ok ...

Ce arati tu acolo sunt conturi bulk, fake, fara prieteni, vandute cate 100-200 de-o data. E cu totul altceva, e normal sa fie foarte ieftine si total nefolositoare ...
 
Loading...
Back
Sus