[Vand] Canale Youtube cu 1000+ abonati

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Vand canale youtube cu peste 1000 de abonați (necesari pentru activarea monetizari). Abonați sunt majoritate romani de sex feminin si sau abonat la canal organic.

Canal 1 1100+ abonați 80€

4765

Canal 2 cu 1400+ abonați 70€

4763

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta prin PM.
În curând voi avea mai multe canale ce vor depăși 1k abonati
 
sunt foarte interesat, caci deja am inceput promovarea unui canal de al meu insa merge f f greu. daca mai e valabil astept link si pret pt fiecare in parte multumesc.
 
salut, cred ca am luat un canal de la tine in trecut, cel cu seriale turcesti. problema este ca dupa stergerea clipurilor se sterg si orele de vizionare, deci nu prea se poate activa monetizarea.

Stie cineva vreo solutie pentru a completa rapid minutele de vizionare si in acelasi timp sa avem si continut original ?
 
Ultima editare:
salut, cred ca am luat un canal de la tine in trecut, cel cu seriale turcesti. problema este ca dupa stergerea clipurilor se sterg si orele de vizionare, deci nu prea se poate activa monetizarea.

Stie cineva vreo solutie pentru a completa rapid minutele de vizionare si in acelasi timp sa avem si continut original ?

Teoretic nu ar trebuii sa se șteargă și orele de vizionare asta am găsit pe YouTube help : Când alegi să ștergi un videoclip de pe canalul tău YouTube, începem imediat procesul de eliminare, iar videoclipul nu va mai putea fi căutat pe YouTube. Datele asociate videoclipului, cum ar fi durata de vizionare, vor continua să facă parte din rapoartele agregate, dar nu vor fi atribuite videoclipului șters.

Dar nu am testat. S-ar putea sa am o soluție la aceasta problema. Contacteaza-ma pe privat dacă vrei sa testam
 
Update:

Canalul 1 s-a vândut
Canalul 2 1610 abonati preț 60 euro
Canalul 3 (nou) 987 de abonati ( în maxim 2 zile va ajunge la 1000 de abonati) 40 de euro

Preturile sunt negociabile!
Varianta de plata agreata : transfer bancar s-au cryptomonede
 
salut, imi poti lasa te rog si mie link?
Mersi.
O intrebare:
Daca videoclipurile nu se sterg si se trec pe privat, nu raman orele? Pana reusesti sa faci tu altele cu noile videoclipuri?
 
Videoclip-urile sunt deja subtitrat. Cauta sa pui următorul episod deja subtitrat deoarece pe YouTube nu sunt încă. Dai play la orice videoclip este subtitrat, așteaptă doar următorul episod subtitrat
 
Update:

canalul 2 : 1626 abonati 55 euro
Canalul 3 1006 abonati 40 euro

Dacă se plătește cu BTC, BUST sau USDT direct în contul de binance fac o reducere de 5 euro la fiecare dintre canale. Se poate plătii și combinat : transfer bancar și crypto
 
Loading...
Back
Sus