Vand canal de Youtube

los89

Member
Registered
Vand canal youtube cu peste 1000 de abonați (necesari pentru activarea monetizari). Abonați sunt majoritate romani de sex feminin si sau abonat la canal organic.

Canal 1260+ abonați 80€
 

Atașamente

  • Screenshot_2021-10-03-13-56-09-122_com.google.android.apps.youtube.creator.jpg
    Screenshot_2021-10-03-13-56-09-122_com.google.android.apps.youtube.creator.jpg
    356,6 KB · Vizualizări: 56
60 de euro ai dat pe un canal cu 1200 de abonați...pe bune...eu am luat canal pe nișa jocuri cu 25$ cu 12.000 de abonați...
Unde frate pot găsi și eu oameni ca tine sa ii țepuiesc și eu , că mai am un canal cu 2000 de abonați,și sper sa iau 10$ pe el,dar dacă găsesc oameni ca tine îl dau cu 1500$...
 
De unde ai luat canalul cu 25$ pt 12k abonati?
Intreb pt ca ma intereseaza si pe mine, nu spun ca nu e posibil.
Am cumparat si eu in trecut un canal de Youtube de aici de pe forum, ce avea ca si continut tot filme turcesti.
Nr. de abonati a ramas dupa cateva saptamani, fara prea mari schimbari. Doar ca videoclipurile vechi cu filme turcesti aveau toate reclamatii privind drepturile de autor, iar la ore de vizionare ce se calculeaza pentru monetizare, era zero. Probabil din cauza reclamatiilor privind drepturile de autor.
Deci daca va intereseaza strict pt monetizare, nu prea are sens sa luati asa ceva. Primiti doar niste abonati, care oricum s-au abonat la filmele alea turcesti, deci nu vor fi prea interesati de continutul vostru, cu exceptia cazului in care continuati cu filmele turcesti.
Fara suparare pentru initiator, doar ca mie mi-ar fi prins bine sa imi spuna cineva asta inainte sa cumpar canalul respectiv.
 
De unde ai luat canalul cu 25$ pt 12k abonati?
Intreb pt ca ma intereseaza si pe mine, nu spun ca nu e posibil.
Am cumparat si eu in trecut un canal de Youtube de aici de pe forum, ce avea ca si continut tot filme turcesti.
Nr. de abonati a ramas dupa cateva saptamani, fara prea mari schimbari. Doar ca videoclipurile vechi cu filme turcesti aveau toate reclamatii privind drepturile de autor, iar la ore de vizionare ce se calculeaza pentru monetizare, era zero. Probabil din cauza reclamatiilor privind drepturile de autor.
Deci daca va intereseaza strict pt monetizare, nu prea are sens sa luati asa ceva. Primiti doar niste abonati, care oricum s-au abonat la filmele alea turcesti, deci nu vor fi prea interesati de continutul vostru, cu exceptia cazului in care continuati cu filmele turcesti.
Fara suparare pentru initiator, doar ca mie mi-ar fi prins bine sa imi spuna cineva asta inainte sa cumpar canalul respectiv.
De pe Facebook am luat canalul, sunt niște grupuri , nu in română,care vinde și template Wordpress cu gpl la licență mult mai jos la preț,practic la un sfert de preț,caută și tu pe Facebook sale YouTube , sale Wordpress themes...vinde aia acolo la prețuri de nimic fel și fel de conturi,ultima oară până să pierd contul de Facebook în care eram in grup,acum am altul și încă nu am căutat grupul respectiv,văzusem că vindea unul un grup de Facebook pe nișa Funny cu 19 milioane de abonați cu 200$ , îți dai seama cel care a cumpărat că dacă ști să plasezi câte un link la postări ce de bani face...practic acei 200$ ia scos in maxim o săptămână...
O să caut grupul cu acest cont nou,și dacă îl găsesc o să îl postez aici...problema este că la numele grupului avea litere in rusă...o să îl caut
 
Mersi pt raspuns. Ar fi util daca il gasesti si il postezi, ca sunt multe grupuri de genul, nu cred ca sunt toate ok.
 
Mersi pt raspuns. Ar fi util daca il gasesti si il postezi, ca sunt multe grupuri de genul, nu cred ca sunt toate ok.
Până găsesc grupul mi-am adus aminte de un site , unde se vinde canale YouTube foarte ieftine ...link aici , de a cumpărat câțiva prieteni de ai mei,acum câștigă decent din acele canale cumpărate , până găsesc grupul sper să îți fie de ajutor acest link...
Screenshot_20211005-102106.png

40$ cu 4700 de abonați și nici nu am căutat mult,practic doar sortezi pe site și ai de unde alege...
Revin și cu grupul de Facebook imediat ce îl găsesc cu acest cont nou...
 
Până găsesc grupul mi-am adus aminte de un site , unde se vinde canale YouTube foarte ieftine ...link aici , de a cumpărat câțiva prieteni de ai mei,acum câștigă decent din acele canale cumpărate , până găsesc grupul sper să îți fie de ajutor acest link...
Vezi atașament 9481

40$ cu 4700 de abonați și nici nu am căutat mult,practic doar sortezi pe site și ai de unde alege...
Revin și cu grupul de Facebook imediat ce îl găsesc cu acest cont nou...
Salut,foarte util acel site :) apropo ai gasit grupul de pe Facebook ?
 
Salut,foarte util acel site :) apropo ai gasit grupul de pe Facebook ?
Din păcate nu l-am găsit...mai caut că mai am și eu nevoie de acel grup...
Daca bulangii de la Facebook mi-a blocat contul că am scris un comentariu că sunt împotriva vaccinari...nu mai pot nici să îl recuperez, deoarece este blocat de tot,nu mi se da voie să îl recuperez...
Ce bine a fost când a picat Facebook cu toată corupția care se află în interiorul acesteia...
 
Din păcate nu l-am găsit...mai caut că mai am și eu nevoie de acel grup...
Daca bulangii de la Facebook mi-a blocat contul că am scris un comentariu că sunt împotriva vaccinari...nu mai pot nici să îl recuperez, deoarece este blocat de tot,nu mi se da voie să îl recuperez...
Ce bine a fost când a picat Facebook cu toată corupția care se află în interiorul acesteia...
Pe bune, ți-a blocat contul că ai spus un adevăr..doamne în ce lume trăim...
 
Loading...
Back
Sus