VAND BACKLINK-URI PE SITE FILME SI BANERE

florin11

Fi om cu cine trebuie!!
Registered
Full Member
SITE-UL ARE TRAFIC REAL %LA% ROG SERIOZITATE SI SA RASPUNDA DOAR CE-I INTERESATII ASTEPT PM FILMEDESEZON.COM
Site-ul nostru ofera posibilitatea de a va promova eficient proiectele dumneavoastra.
Preturi lunare
Banner fereastra pop-up 336×250, 300×250, 250×250 = 12 euro/luna
Banner 728 X 90 =20 euro/luna
Banner 300 X 250 = 11 euro/luna
Banner 221 X 141 = 10euro/luna
Banner 468 X 60= 15 euro/luna
Backlink 1 luna 5 euro-3 luni 15 euro - 6 luni- 30 -1 an 65
Bannere Publicitate
• fiecare banner publicitar ce se afla pe prima pagina a site-ului va fi vizibil 100% si in celelalte pagini ale site-ului
• fiecare banner are link direct catre site-ul dorit de beneficiar
Informatii suplimentare:
Plata se poate face prin paypal
  • Nu garantam un numar anume de click-uri
  • Nu acceptam bannere cu continut obscen
  • Nu se ofera perioada de proba
  • O persoana sau o companie poate inchiria toate spatiile publicitare
  • Bannerele acceptate vor fi gazduite pe site astfel încât afisarea lor pe paginile site-ului sa nu fie împiedicata de programe anti-reclama pentru navigatoarele de internet.
  • Bannerele sunt permanente în sensul ca nu apare altul în locul celui existent pe masura ce vizitatorul rasfoieste paginile site-ului. Astfel, banner-ul dintr-un anumit spatiu este afisat în proportie de 100% fara sa fie înlocuit automat cu altul.
  • Numarul vizitatorilor care dau click pe un banner depinde doar de cât de atractiv este bannerul respectiv, de aceea administratorul siteului se obliga doar sa arate vizitatorilor banner-ul. Nu exista obligatia de a livra un anumit numar de vizitatori posesorilor de spatii publicitare.
  • Administratorul îsi rezerva dreptul de a respinge un anumit banner din orice motiv si de a modifica preturile în viitor. În cazul majorarii preturilor nu se vor cere bani in plus celor care au platit deja spatii publicitare
 
Ultima editare:
Site-ul in cauza are undeva la 3k vizite pe zi, in jur de 100k ai avut pe luna decembrie, in scadere cu 30% fata de noiembrie, aia inseamna ca in noiembrie faceai undeva la 5k pe zi, o scadere destul de mare de la o luna la alta, intreb pentru ca vinzi si backlink, care este cauza acestei scaderi?
 
cauza este pentru ca.un timp nu am avut timp sa ma ocup nu am mai adaugat filme
 
Site-ul in cauza are undeva la 3k vizite pe zi, in jur de 100k ai avut pe luna decembrie, in scadere cu 30% fata de noiembrie, aia inseamna ca in noiembrie faceai undeva la 5k pe zi, o scadere destul de mare de la o luna la alta, intreb pentru ca vinzi si backlink, care este cauza acestei scaderi?
Hai sa nu facem prea mult offtopic pe topic de vanzari cumparari,eu cel putin urasc asta.Cine vrea sa cumpere bine (sau sa ceara mai multe detali in pm) cine nu sa sara peste.
 
Hai sa nu facem prea mult offtopic pe topic de vanzari cumparari,eu cel putin urasc asta.Cine vrea sa cumpere bine (sau sa ceara mai multe detali in pm) cine nu sa sara peste.
Pai ma interesa sa cumpar backlink, si odata ce am facut cateva verificari, trebuia sa intreb care este acea problema, tu ai cumpara ceva fara sa verifici si fara sa intrebi care e problema daca e vreuna? nu cred ca am facut offtopic.
 
Loading...
Back
Sus