Vand Vand articole rescrise de AI in limba engleza

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
De ceva timp am acces la un soft ce utilizează AI pentru a rescrie articole în limba engleza, similar cu WordAI doar ca l-am primit gratis ca beta review.

Softul a fost pus la vânzare dar datorita prețului foarte mare nu s-a prea inghesuit nimeni sa îl cumpere. Asa ca nu stiu cât timp voi putea oferii acest serviciu.

Deci ce vând: Articole în limba engleza rescrise de AI ( destul de bine rescrise)

Preț : 0.10$/100 de cuvinte ( find un soft ce l-am primit gratis nu pot cere mai mult, practic vei plati doar timpul folosit pentru a utiliza softul)

Metode de plata : paypal, transfer bancar sau BTC, BUSD, BNB, ADA, VTHO, TVK, XTZ, SC, BTT și practic cam orice moneda listata pe Binance. Accept și schimburi daca suma este mai mare ( site-uri, diverse conturi social media și cam orice poate fi monetizat)

Vrei sa vezi ce poate softul? Ofer un articol de 500+ cuvinte de proba. Doar comentează in thread și te voi contacta

După plata iti voi trimite articolele în 24-48 de ore, probabil mult mai repede. Vei fi nevoit sa trimiți link către articolul care vrei sa fie rescris. In viitorul apropiat o sa fac și o lista cu articole deja rescrise bazate pe nisa. Exemplu vrei articole pe nisa turism, in momentul plății iti voi trimite cate articole dorești pe aceea nisa dar alese de mine.

Pentru întrebări puteti comenta aici s-au prin PM
 
Loading...
Back
Sus