Va mai functioneaza arc.io

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
Salutare am o intrebare voua va mai functioneaza statisticile de la arc.io, ca mie de ieri si pana in prezent nu imi mai arata live widgetul la CDN imi arata 0 B this past week / 0 B this billing period , iar site-ul lor pare ok.la mine configuratie este perfecta ca pana ieri mi-a contorizat totul...
Si inca o intrebare pentru #Alexh , unde a disparut topicul cu arc.io de pe acest forum...
 
Nici pana la ora asta nu si-a revenit , cdn este zero,live widget Live widget stats here update every 15 seconds asa arata de 2 zile.
Earnings 0 desi acum 2 zile aveam 4 dolari si ceva...
 
Mie imi pare ca au aparut problemele de cand au schimbat tema.....Cum spunea si Alex,veniturile au scazut foarte mult plus ca nu mai contorizeaza bine deloc widgeturile. 156 online pe site si
0 live widgets pe arc
 

Atașamente

  • Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    399,1 KB · Vizualizări: 24
Azi trebuia să intre banii...darrrrr.....sa anulat acum cică va intra pe data de 16 ...mda o să scot panarama asta de widget de pe site,că nici nu contorizează aceste widgeturi,este mereu 0 și că se actualizează in 15 sec...de o săptămână tot așa spune.
Ne orientam spre adnow din nou.
 
Azi trebuia să intre banii...darrrrr.....sa anulat acum cică va intra pe data de 16 ...mda o să scot panarama asta de widget de pe site,că nici nu contorizează aceste widgeturi,este mereu 0 și că se actualizează in 15 sec...de o săptămână tot așa spune.
Ne orientam spre adnow din nou.
arc inca plateste doar ca au scazut veniturile gen de peste 50%.
 
Azi trebuia să intre banii...darrrrr.....sa anulat acum cică va intra pe data de 16 ...mda o să scot panarama asta de widget de pe site,că nici nu contorizează aceste widgeturi,este mereu 0 și că se actualizează in 15 sec...de o săptămână tot așa spune.
Ne orientam spre adnow din nou.
Eu am primit plata ca de obicei azi diminieata.
 
Eu nu acum așteptăm pe data de 16...până atunci mai țin wigetul că sa nu le dau motive să amâne iar plata...
 
Imi arată că e pe pauză însă nu înțeleg de ce.
Trebuie reinstalat ? Sau am depăsit traficul?
Si care e chestia până la urmă su nu ai siteuri cu trafic?


Account status: Paused Your overage option is "pause". Both CDN use and earnings are paused.

To enable earnings now, upgrade your plan or select the overage option "metered usage" on the billing page.
 
Ai depășit cei 100gb incluși si daca vrei sa continui sa câștigi trebuie sa faci upgrade la următorul plan.
Sau așteaptă pana la începutul lunii viitoare cand se resetează.
 
Loading...
Back
Sus