Va mai functioneaza arc.io

Login nu merge de câteva zile.
Iar js in consola da time out la fel de cateva zile.
Asta este cand te muti pe Amazon si ai atins limita de resurse. :)
 
A facut careva Upgrade dupa ce si-a consumat traficul? Pt 10 $ nu e problema ca ii scot din arc.. dar totusi sa adaugi datele cardului....
 
Pfff...cu un singur site făceam 8-9$ pe săptămână,cu același site de abia fac 4$ pe săptămână și ținând cont că traficul mi-a crescut...ăștia din ce in ce scad veniturile,cam greu mai faci bani cu această platformă...
 
Si eu ma chinui de o luna jumate sa imi raspunda , dar fara succes pana acum.
Le-am scris vreo 4 email-uri pana sa mi raspunda. In ultimul email le-am spus ca daca in 24 de ore nu imi raspund si nu-mi i activeaza sitemul de plata automat scot scripturile de pe toate siteurile. In ultimul email si-au cerut scuze si mi-au activat plata automat. Va las un screen cu raspunsul lor.....asta prin februarie a fost.

Screenshot_29.png
 
Imi arată că e pe pauză însă nu înțeleg de ce.
Trebuie reinstalat ? Sau am depăsit traficul?
Si care e chestia până la urmă su nu ai siteuri cu trafic?


Account status: Paused Your overage option is "pause". Both CDN use and earnings are paused.

To enable earnings now, upgrade your plan or select the overage option "metered usage" on the billing page.
Cand ti s-a resetat contorul?
 
Luna trecută mi s-a resetat la început de lună... nu mai stiu dacă era data de 1 ...
Acum iar sunt pe pauză aștept și eu să se reseteze.
Cred că e bn sa iti faci 2 conturi ca sa nu mai ai probleme dacă ai mai multe site-uriDa
Si eu m-am gandit la faza cu 2 ,3 conturi .. Dar mi se renteaza sa iau si ceva Plan dar totusi sa adaug cardul.....
 
Iar mi-a tras-o nenea arc,ieri trebuia să primesc plata și că de obicei iar nu am primit nimic,deși pe site la iei îmi pare că mi-a făcut plata,in contul de PayPal este sold 0....
Am trimis un email cu screenshot din contul de PayPal la ultima activitate unde arată clar că ultima plată făcută de ei a fost 30 iulie...
Nu am primit nici-un răspuns,sa sperăm că îmi va răspunde de luni,facem o excepție că este weekend...
Și lună trecută am avut probleme cu ei,a fost amânată plata de 2 ori.
 
Iar mi-a tras-o nenea arc,ieri trebuia să primesc plata și că de obicei iar nu am primit nimic,deși pe site la iei îmi pare că mi-a făcut plata,in contul de PayPal este sold 0....
Am trimis un email cu screenshot din contul de PayPal la ultima activitate unde arată clar că ultima plată făcută de ei a fost 30 iulie...
Nu am primit nici-un răspuns,sa sperăm că îmi va răspunde de luni,facem o excepție că este weekend...
Și lună trecută am avut probleme cu ei,a fost amânată plata de 2 ori.
Eu i-am scos de tot.
 
Urmează să îi scot și eu că numai neplăceri am avut de când i-am pus pe site...se vede că au un sistem praf,și cineva de acolo nu își face treabă cum trebuie...văd până luni - marți dacă primesc răspuns și dacă nu se rezolva îi scot.
 
Loading...
Back
Sus