Upgrade roforum

Bun, chiar ma gandeam aseara ce tot faci de nu merge :) Am intrat azi de la munca de pe telefon sa vad de si-a revenit si am ramas placut surprins. Varianta asta merge "smecherie" de pe telefon! Zuper!
 
Am adaugat un nou grup la sectiunea promovare manuala, adica prin munca si contributie pe forum.
Grupul se numeste VIP Work si pot spune doar atat ca promovarea se face avand ratie minima 5 + alte reguli care nu le spun pentru a nu face lumea spam.
Se mentine accesul la acest grup atat timp cat ratia nu scade sub 5.
 
mie unul îmi plăcea mult mai mult cealaltă varianta decât aceasta, varianta asta mi se pare nu stiu cum sa zic.. prea banala.
 
Acum si la mine se incarca chiar mai bine ca inainte, cred ca a fost ceva de cache si permisiuni. Dupa ce am dat o curatare a inceput sa mearga bine.
Daca mai mai e ceva sa ma anuntati.

Ati vazut noile emoji cand dai like la un post? Este exact ca la facebook, pui curosul si alegi care vrei tu.
 
Se încarcă super bine, pot spune ca de pe mobil se încarcă mult mai rapid ..

P.s : logo ai uitat sa îl adaugi
 
După cum cred ca ati văzut sunt ceva probleme la permisiuni și mai exact la promovarea automata din register la full member.
Pentru mulți este ok pentru ca s-a făcut un fix și cine nu îndeplinirea regulile de promovare a fost dus înapoi la register.
Am găsit un fix pentru moment sa nu aibă de suferit și cei care îndeplinesc regulile de promovare.
Sorry pentru neplăceri.
 
Loading...
Back
Sus