Update info

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Incepand cu data de 10.10.2018 pentru o perioada nedeterminata urmatoarele optiuni au fost activate sau dezactivate:

1. inregistrarea de useri noi este dezactivata
2. PM/Mesaje private a fost dezactivat pentru clasa de useri Register. Orice user care are clasa minima Full Member poate primi si trimite mesaje, dar nu catre clasa Register. Citeste aici cum poti avea clasa Full Membru. Daca nu vrei sa contribui atunci alege optiunea VIP care dupa ce expira iti va da clasa Full Membru automat.
3. Guest nu pot vedea continutul si trebuie logare in cont, daca nu detii unul atunci Sorry. :D
4. Motoarele de cautare au fost blocate pe forum

Alte informatii:
1. Roforum este un loc unde primesti sau oferi ajutor.
2. Orice incercare de queen drama va fi aspru sanctionata
3. Orice tentatva de lipsa de respect fata de un membru al acestui forum sau staf va fi aspru sanctionata. Daca nu poti avea respect atunci locul tau nu este aici.
4. Orice tentativa de intimidare / bullying a unui membru pentru ca are o opinie diferita de a Ta, va fi aspru sanctionata.
5. O decizie luata fata de un membru este definitiva si orice incercare de schimbare este fara rost.

In caz ca doresti sa nu mai fii membru pe roforum.
1. daca doresti sa iti fie sters contul te anunt ca nu se sterge din motive de securitate ca pe viiitor sa nu revii cu alt cont sub alt nume, etc.
2. daca doresti sa iti fie banat contul sau faci tot posibilul ca sa primesti ban, trebuie sa tii cont ca odata ce ai primit BAN aici informatiile tale sunt trimise la sistemele de spam/securitate gen: ip, nume, user, email, motiv de ban. Pe viitor e posibil sa ai probleme cand te inregistrezi undeva.
3. daca nu mai dorest sa fiii membru aici, pur si simplu nu accesa forumul

Orice user care este descoperit cu unul sau mai multe conturi va primi BAN pe toate fara notificare sau recurs.
 
Mai multe restrictii decat pe facebook
Schimba forumul daca nu iti place. Apoi daca consideri ca acestea sunt restricții si nu reguli de bun simt, atunci sigur locul tau nu e aici.
 
Mai multe restrictii decat pe facebook
Eu îți propun altceva. Zi deschis, tu și alții, ce anume ați dori să se permită. Îți dau un caz real de pe forum. Un user cu vechime a ales, supărat, sa nu mai intre o perioada. Recent și-a făcut cont nou, jigneste aiurea, contul nou este banat, intra pe contul vechi, postează din nou bine mersi.
 
Eu îți propun altceva. Zi deschis, tu și alții, ce anume ați dori să se permită. Îți dau un caz real de pe forum. Un user cu vechime a ales, supărat, sa nu mai intre o perioada. Recent și-a făcut cont nou, jigneste aiurea, contul nou este banat, intra pe contul vechi, postează din nou bine mersi.
Am grija si de el curand. L-am lasat sa vad pana unde merge.
 
Loading...
Back
Sus