update cwp, AJUTOR.

ulise

Active Member
Registered
Full Member
SaLUT
Azi a fost un update la server , am dat si eu instal sau ce am mai dat si vad ca mi-au cazut toate siteurile de pe server.
Ma puteti ajuta, va rog ? Id telegram: MrUlise
 
Sigur ai facut pas cu pas ce am scris mai sus?
Scrie mai jos exact ce ai facut ca sigur ai scapat ceva. :d Cineva a facut acelasi lucru si a rezolvat problema.
Desigur asta daca nu ai facut ceva gresit pe acolo si acum rezolvarea este mai grea sau chiar imposibila. :D
 
Problema rezolvata! :)
Serverul sau CWP-ul nu avea nicio problema, a facut switch la versiunea de php pe 5.2 si automat pluginul spark din wordpress nu mai functiona si afisa o eroare (pluginul folosea namespace in php iar acesta este valabil cu minim versiunea 5.3), am facut update la php 7.2 si totul e ok acum.
 
Problema rezolvata! :)
Serverul sau CWP-ul nu avea nicio problema, a facut switch la versiunea de php pe 5.2 si automat pluginul spark din wordpress nu mai functiona si afisa o eroare (pluginul folosea namespace in php iar acesta este valabil cu minim versiunea 5.3), am facut update la php 7.2 si totul e ok acum.
Mii de mulțumiri !!!
Fază comică: era să cad din scaunul cu rotile, de bucurie, când mi-a spus @Susp3kt ca e rezolvată problema :)))))))))))))
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus