update cwp, AJUTOR.

ulise

Active Member
Registered
Full Member
SaLUT
Azi a fost un update la server , am dat si eu instal sau ce am mai dat si vad ca mi-au cazut toate siteurile de pe server.
Ma puteti ajuta, va rog ? Id telegram: MrUlise

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Sigur ai facut pas cu pas ce am scris mai sus?
Scrie mai jos exact ce ai facut ca sigur ai scapat ceva. :d Cineva a facut acelasi lucru si a rezolvat problema.
Desigur asta daca nu ai facut ceva gresit pe acolo si acum rezolvarea este mai grea sau chiar imposibila. :D

Susp3kt

Web Designer
Registered
Full Member
Freelancer
Web Designer
Problema rezolvata! :)
Serverul sau CWP-ul nu avea nicio problema, a facut switch la versiunea de php pe 5.2 si automat pluginul spark din wordpress nu mai functiona si afisa o eroare (pluginul folosea namespace in php iar acesta este valabil cu minim versiunea 5.3), am facut update la php 7.2 si totul e ok acum.

ulise

Active Member
Registered
Full Member
Problema rezolvata! :)
Serverul sau CWP-ul nu avea nicio problema, a facut switch la versiunea de php pe 5.2 si automat pluginul spark din wordpress nu mai functiona si afisa o eroare (pluginul folosea namespace in php iar acesta este valabil cu minim versiunea 5.3), am facut update la php 7.2 si totul e ok acum.
Mii de mulțumiri !!!
Fază comică: era să cad din scaunul cu rotile, de bucurie, când mi-a spus @Susp3kt ca e rezolvată problema :)))))))))))))

Ultima editare:

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Sunt Invizibil

Loading...
Sus