Unde faci Revelionul?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Mai sunt cateva ore si sunt curios daca aveti deaja planuri pentru noaptea de revelion sau lasati pe ultimul moment sa vedeti ce cade.
Eu sunt genul care lasa pe ultimul moment si in general este in functie de cum ma simt aleg locatia sau sa merg undeva.
Anul acesta nu am reusit sa merg in Spania sa-l fac cu familia, asa ca voi face cu un grup de amici in Liverpool. Va fi tipic romanesc ca toti suntem romani si sper sa iasa bine. Nu prea ma atrage faptul ca toata noapte vor fi manele dar na... e noaptea dintre ani si pot indura acolo cateva ore.

Ciudat este ca prietenei mele care este englezoiaca ii place la nebunie manelele si in special Guta. Tare nu? :D :p

Voi ce planuri aveti pentru aceasta noapte?
Ceva special sau acasa?
 
Si eu il fac cu prietena acasa si cu sormea, tocmai am lasat banii la carrefour :)))
 
E Alex intr-un fel si manelele sunt bune la un chef. Ar fi aiurea sa asculti muzica house, jazz etc la un chef :)
Eu il fac cu mai multi amici la un restaurant unde suntem doar noi si inca cativa in alta sala. Sa vedem ce o sa iasa :). O sa facem un topic unde sa ne povestim noaptea de revelion.
 
Loading...
Back
Sus