Un cadou de Craciun pentru un membru special

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Astazi am fost contactat de cineva (nu doreste ca numele acestuia sa fie facut public, dar este membru pe forum) care doreste sa Sponsorizeze un Concurs pentru membrii [HASHTAG]#roforum[/HASHTAG] .

Ideea la concurs.

Acesta (Sponsorul) pana pe data de 20 decembrie 2015 va urmari activitatea fiecarui user de pe forum, cum de altfel a urmarit-o de la infiintarea acestei comunitati.
- ce posteaza
- calitatea la postari
- cat de informative si ajutatoare sunt pentru ceilalti membri/guest ai forumului
- numarul de postari realizate incepand de la data si ora publicarii acestui topic
- activitatea dinainte de acest topic


Pe data de 20 decembrie 2015, sponsorul va posta in cadrul acestui topic userul castigator. Castigatorul va fi contactat prin PM pentru stabili detaliile legat de plata.

Alegerea castigatorului o face 100% Sponsorul.

Premiul este de 20$ + 1 Bonus Extra Surpriza.


Nota:
Ca o regula esentiala, membrii trebuie sa aiba un cont de paypal, nu stiti cand apare Mos Craciun!
 
O initiativa ce va aduce popularitate forumului , felicitari "omului cu ideea" !

Ar fi frumos daca fiecare membru ar lua initiativa si ar incerca sa aduca la randul lui cativa membri sau doar sa faca forumul mai cunoscut decat este acum.
Incep eu , un share pe o pagina de 11k likes .
w0qdki.jpg


Cine da mai mult?
 
Ultima editare:
Cum concursul a luat sfarsit si fericitul membru si-a incasat premiul, anunt numele castigatorului, este vorba de cnusi.Alegerea a fost facuta datorita activitatii constante pe care o are si sfaturilor pe care le da. Asta nu inseamna ca trebuie sa va lasati pe tânjală, mai ales că de Paști se vor mai organiza concursuri, numai noi sa fim sanatosi. La sfarsit de an urez tuturor membrilor Roforum traditionala urare: La Mulți Ani!
 
Confirm, am primit premiul , nu stiu daca il meritam, nu stiu nici care au fost criteriile lui @bmxro, dar ii multumesc
 
Loading...
Back
Sus