Un călduros salut

Developer01

Member
Registered
Hei hei! Sunt bucuros să fac parte din aceasta comunitate, cred că îmi va fi de folos câteodată.

Doresc să țin numele meu anonim, însă pot divulga vârsta mea. Am 19 ani și in general mă ocup cu Androidul, pe zi ce trece încerc să învăț cat mai multe. Lucrez pe diverse site-uri de tehnologie.

Daca cineva are nevoie de ajutor pentru Android, poate sa mă contacteze fara nici o problemă aici pe forum sau pe WhatsApp:

+393518947409
 
Hei hei! Sunt bucuros să fac parte din aceasta comunitate, cred că îmi va fi de folos câteodată.

Doresc să țin numele meu anonim, însă pot divulga vârsta mea. Am 19 ani și in general mă ocup cu Androidul, pe zi ce trece încerc să învăț cat mai multe. Lucrez pe diverse site-uri de tehnologie.

Daca cineva are nevoie de ajutor pentru Android, poate sa mă contacteze fara nici o problemă aici pe forum sau pe WhatsApp:

+393518947409

Buna si iti urez bun venit
 
Nu cumva esti acelasi user care a fost sancționat acum câteva zile pentru publicitate mascata si spam???
Incearca sa nu mai postezi numarul de telefona fiecare post de forum pentru ca e posible sa te trezești cu surprize.
Plus scrie mare pe prima pagina regulile legat de datele de contact.
Daca continui asa, nu iti vad viata lungă pe aici.
 
Loading...
Back
Sus