Twitter cont!

Follow la cati mai multi oameni, unii dintre ei iti vor da follow back
Foloseste hashtag-uri corespunzatoare daca vrei sa cresti pe o nisa anume foloseste aceleasi hashtag-uri de foarte multe ori ( cat mai multe atata mai bine )
Comentari multe ..Folosete hashtag-uri si cand scrii coment la cineva ...daca ai comentari cat de cat normale lumea iti va da like si follow..( nu de genul : nice, lool , yes yes.good )
Share la cat mai multe articole ...la fel si aici ..nu uita de hahtag-uri cat mai multe ...e ff important
Bun..cele de mai sus sunt ..de regula pentru un cont personal ....daca vrei pentru un cont de spam ..sau de alceva...sunt multi boti care fac totul pt tine ...mai poti folosi extensia pt chrome toolkit for twitter ...to Follow -Unfollow ....adica follow la multi ..astepti doua zile si cine nu ti-a dat follow back ..ai obtiunea de unfollow.
Daca imi mai amintesc ceva revin.
 
si asa iti poti creste un cont care a fost creat de cateva zile, fara follow etc...?
Nu conteaza cand a fost creat...conteaza sa postezi zilnic ..mult ..hashtag-uri multe ..follow - unfollo ...coment-uri multe ..E ca la instagram ..majoritatea care comenteaza si dau like + hashtag-uri bune ..vor primi follow de la alti urmaritori .
Daca nu e cont personal....cauta o poza sexy.hot...scrie userul tau twitter..si spam in comentari ...
I will be live-streaming , free 10 minutes for everybody..
I will be live in 10 Minutes...follow me.
Nu iti fie frica ..Twitter nu e FB ...:D
 
Pai nush daca ii adevarat sau nu, dar daca postez un banc cu un site am maxim reach people 58... daca postez cu un alt site tot un banc cu un alt site reach 172... care poate fi problema?
 
Pai nush daca ii adevarat sau nu, dar daca postez un banc cu un site am maxim reach people 58... daca postez cu un alt site tot un banc cu un alt site reach 172... care poate fi problema?
Nu stiu ce sa zic..poate nu le place bancul...nu am lucract legal cu Facebook ..ca sa iti pot da un raspuns .:)
O singura data am lucrat legal cu ei ..si vezi doamne de atunci le sunt dator cu vreo 36 euro.:D
 
Nu stiu ce sa zic..poate nu le place bancul...nu am lucract legal cu Facebook ..ca sa iti pot da un raspuns .:)
O singura data am lucrat legal cu ei ..si vezi doamne de atunci le sunt dator cu vreo 36 euro.:D

Si nu iti pot face nimic, daca nu ai platit cei 36 de euro?
 
Si nu iti pot face nimic, daca nu ai platit cei 36 de euro?
Ce sa imi faca? eu nu le-am ceut nimic.
Am cumparat reclama pe Facebook de 10 euro...+ ei si-au mai tras singuri din Paypal de vreo 2 ori..pana am observat si am oprit din paypal sugatoarea feacebook .. ..pe urma imi vine o notificare ca eu le sunt dator cu 36 de euro...:)))) si acuma imi tot mai apare in cont ca le sunt dator... Daca vreau sa cumpar din nou reclama ..trebuie sa imi platesc datoria inventata de ei...pentru ca eu nu am cerut nimic.
 
si daca imi promovez anuntul pentru vreo 20 de euro, si nu mai platest ce se intampla? primesc citatie prostiii acasa?
 
si daca imi promovez anuntul pentru vreo 20 de euro, si nu mai platest ce se intampla? primesc citatie prostiii acasa?
Nici vorba.... o sa le fi dator ..si in caz ca vrei sa faci din nou un anunt candva ...o sa platesti restantele ...daca folosesti aceliasi date ..card ..paypal..etc.
 
un cont de paypal, creat de mine dar fara card pe el... am incercat asa si a mers...
Pai atunci facem cate o adresa de mail, un cont de paypal pe adresa respectiva si un cont de facebok. Facem o postare promovam de cat ne permite maxim si apoi uitam de acel cont si repetam situatia ? Oare merge ?
 
daca faci conturi noi, si iti promovezi asa afacerea, oare cum ii?
Bine si frumos daca mergi legal ...
Nu stiu, tocmai din aceasta cauza am intrebat, ce se intampla daca nu iti platesti factura...
In viata reala ce se intampla daca nu platesti factura ?
....o sa iti inchida serviciul ..penalizari factura ..pe urma amenintari cu recuperatori daca nu platesti :))))..iar dupa un anumit timp se milogesc de tine sa le dai si jumate din suma datorata :))))
Nimeni nu o sa isi frece capul pt o teapa de 10 euro....:D..incepi si faci spam sa iti suspende contul..si gata...ai vrut sa platesti ..dar aveai contul suspendat :rolleyes:
 
Loading...
Back
Sus