VAND !!!! [TvHD] WebSite + Aplicatie TV ONLINE GRATIS

showb1z

Well-Known Member
Registered
Full Member
Vand proiectul tvhd-online.com :D
------------------------
Romania TV surse TvHD Canale Romanesti gratis onlie
Vand domeniul + script
1. Script preluare posturile protvplus
2.Script preluare dupa antenaplay
3.Script preluare digi online
--------------
4.Aplicatia cu licenta si urmatoare update-uri...
5.Sript adaugare filme automat in apk
6.Script generator m3u din posturile de pe site
7.Script generator m3u filme... filmele sunt cele de pe filmeonline.st

---------------
Astept oferte !
 
Ultima editare:
Nu exista in google play. Dar poti descarca un browser din Google Play si cu ajutorul browserului sa accesezi pagina si sa o instalezi :)
Salut. Am instalat aplicatia pe android tv. Canalele sunt puse pe lung si nu pot derula din telecomanda tv, ca si pe telefon. Daca ai putea sa faci sa apara canalele tip lista. Exact cum ai in sectiunea "canale recomandate - butonul mai mult". Sa le pui si la canale tv, langa fiecare sectiune un buton "mai mult" si sa apara o lista cu canale. Ma gandesc ca o lista m3u nu poti sa dai :), ar fi mai usor pe tv sa schimb canalele. Multumesc.
 
Salut. Am instalat aplicatia pe android tv. Canalele sunt puse pe lung si nu pot derula din telecomanda tv, ca si pe telefon. Daca ai putea sa faci sa apara canalele tip lista. Exact cum ai in sectiunea "canale recomandate - butonul mai mult". Sa le pui si la canale tv, langa fiecare sectiune un buton "mai mult" si sa apara o lista cu canale. Ma gandesc ca o lista m3u nu poti sa dai :), ar fi mai usor pe tv sa schimb canalele. Multumesc.
Salut, listele m3u nu se dau..o sa fie poate pe viitor pentru cine vrea lista o sectiune cu plata doar pentru cine vrea m3u pe TV..asta in functie de cerinte, momentan am vrut sa ofer ceva gratis.

Iar cat despre programe, o sa le bag toate acolo la recomandate ca sa poti naviga mai usor :)

Datele de logare din browser nu merg in aplicatie
Uite o idee buna, nu m-am gandit sa sincronizez logarea din aplicatie cu cea de pe site ! Multumesc
 
de ieri nu mai merge nici un canal pe site ..doar filme pot sa vad..nu merge nici un canal ma poate ajuta cineva?...ms
 
ma loghez cu datele vechi si zice ca nu sunt inregistrat,vreau sa ma inregistrez si nu ma lasa...ma puteti ajuta pls?
 
Salut, listele m3u nu se dau..o sa fie poate pe viitor pentru cine vrea lista o sectiune cu plata doar pentru cine vrea m3u pe TV..asta in functie de cerinte, momentan am vrut sa ofer ceva gratis.

Iar cat despre programe, o sa le bag toate acolo la recomandate ca sa poti naviga mai usor :)


Uite o idee buna, nu m-am gandit sa sincronizez logarea din aplicatie cu cea de pe site ! Multumesc

Ok, multumesc.
 
Salut de ce am primit ban pe aplicatie ce sa întâmplat ca nu mă mai pot loga si nici deschide aplicația ca chiar nu inteleg nimik ce sa întâmplat scuze daca am gresit cu ceva dar chiar nu inteleg de ce ????
 
Asta imi zice cand deschid apk iar pe web imi zice ca sunt banat(a) de ce asta chiar nu inteleg nimik imi cer scuze daca am gresit cu ceva.... dar nu stiu de ce
 
Loading...
Back
Sus