VAND !!!! [TvHD] WebSite + Aplicatie TV ONLINE GRATIS

Pai acesta e topic de support la app-ul tau nu?
Nu crezi ca e mai simplu si mai bine sa oferi link la app, decat sa pui userii sa caute?
Plus... cand 1 sau mai multi posteaza ca nu functioneaza, ar trebui sa oferi ceva info.

Doar o parere.
Salut alex, mereu postez infromatiile noi despre tot ce se intampla pe prima pagina a acestui topic. Nimeni nu se obseste sa citeasca si sa raspunzi fiecaruia in parte si sa-i explici, nu e ok..Drept urmare si tu ai vazut doar ultima pagina si atat....
 
Salut alex, mereu postez infromatiile noi despre tot ce se intampla pe prima pagina a acestui topic. Nimeni nu se obseste sa citeasca si sa raspunzi fiecaruia in parte si sa-i explici, nu e ok..Drept urmare si tu ai vazut doar ultima pagina si atat....
Sti cum e,.. Cand apare ca e ceva nou in topic si dai click de duce la ultima postare care ai vazut-o, asa e scriptul asta.
Eu zic ca daca modifici primul post, scrie la sfarsitul postariilor Vezi Update primul post sau ceva. Sincer nici eu nu ma uit vreodata la prima postare din topic.
 
O aplicatie ok
Am introdus adresa web in aplicatia web video caster si am vazut un film pe tv. Acum am ban, nu stiu de ce si nu stiu pentru ce perioada. Cum pot sa vad de pe telefon pe tv altfel fara sa primesc ban, in cazul in care o sa mai pot sa intru in aplicatie. Este interzisa vizualizarea pe tv? Scuze daca am gresit, dar nu stiu unde am gresit sa nu mai fac.
 
O aplicatie ok
Am introdus adresa web in aplicatia web video caster si am vazut un film pe tv. Acum am ban, nu stiu de ce si nu stiu pentru ce perioada. Cum pot sa vad de pe telefon pe tv altfel fara sa primesc ban, in cazul in care o sa mai pot sa intru in aplicatie. Este interzisa vizualizarea pe tv? Scuze daca am gresit, dar nu stiu unde am gresit sa nu mai fac.
scriptul e varza ... nici macar el nu stie exact cum functioneaza sistemul de ban sau cum ia userii ban ... o da simplu ca incerci sa faci ceva aiurea =))
 
Stie cineva pe perioada primesti ban? Nu stiu de ce l-am primit, ca sa nu mai fac, dar vad ca nu se mai deblocheaza. O fi permanent, sa nu mai insist, poate stie cineva ?
 
Trimiteți un email la adresa care e in aplicatie si ți-l deblocheaza pentru ca deschizi cu web video cast și eu am pățit la fel si mi la deblocat
 
Multumesc tuturor. Acum functioneaza.
Cu mirror screen nu merge, e mai vechi si tv si telefonul si nu vor. Cu adaptor cromecast merge sacadat, probabil ca viteza la net este de vina. Cul web video caster mergea binisor, se mai intrerupea de 8 pana 10 ori pe un film, era destul de acceptabil. O sa mai vedem, daca nu merge cautam solutii. O zi minunata.
 
Loading...
Back
Sus