Tv online - Gratuit - Fara reclame

Unde pot gasi TeenNick pe un site tv online romanesc?
TeenNick fiind fostul Paramount Channel nu?
as incerca pe site-urile de acestream:
 
TeenNick fiind fostul Paramount Channel nu?
as incerca pe site-urile de acestream:
Nu merge niciuna dintre link-urile AceStream, mentionate de tine.
 
PTV gratuit - fara reclame - fara sopcast
Canale.Live va ofera televiziuni online, 100% gratuit, fara reclame sau pop-upuri.
Vă oferim TRANSMISIUNI LIVE. Oricând și oriunde vă aflați, Bucurați-vă de televiziune LIVE cu doar câteva click-uri gratuit.

Aveti nevoie doar de un browser de internet pentru a putea viziona posturile TV ce le oferim. Nu trebuie sa platiti nimic pentru a avea acces pe site-ul nostru.

Exista abonament platit?
Nu. Canale.Live este si va fi mereu gratis.

.........................................
Na amu parerea mea despre spusele de mai sus si despre site ....

Pagina are un aspect bun cu continut decent ... daca la -si putea acesa in conditii optime ... dar NU pot

Eu cand lucrez pe calculator mai multe ore zilnic , ascult in fundal streamuri radio sau TV

Am accesat siteul dumitale de la infintare fara probleme si am vazut schimbarile de design
Dupa care am facut pauza mai multe luni
Revenind la site , constat urmatoarele .....
Nu ma lasa sa accesez nici un continut cu ADBLOCK
OK ... ADBLOCK - ul meu NU este pus pentru siteuri dragi mie ci pentru alte gunoaie care ne terorizeaza zi de zii

Asa ca l - am dezactivat .... vazi poza mai jos


Daca te las temporar , atunci .... vezi mai jos unde ma duce ... hm !!


Daca dau click pe 1 stream .... de exemplu Antena 1 .... tot la reclame ajung !!!!

Intrebare ???

Inteleg caci doriti beneficii de pe urma vizitatorilor .... dar de ce asa agresiv ?

Pune reclama pe pagina ... dar NU ma trimite pe alte pagini NONSENSE !!!!

Sugerez sa schimbati descrierea generala a siteului de pe PRIMA PAGINA !!!!!!!!!!

>> IPTV gratuit - fara reclame - fara sopcast
https Canale.Live va ofera televiziuni online , 100% gratuit , fara reclame sau pop-upuri. <<

Aceste lucruri NU sant adevarate !!!
 
Ultima editare:
Salutare. Imi pare foarte rau ca aceasta pagina de live tv gratuita nu ti-a satisfacut necesitatiile. In primul rand, postarea a fost facuta, de fostul detinator, ViruseZ,eu fiind noul detinator.

Descrierea de pe prima pagina nu poate fi schimbata deoarece nu detin acel cont, rog un admin, daca poate, a o modifica corespunzator.


In primul rand, nu exista reclame pop up, ci doar pop under ( se deschid sub tabul curent ), pt a nu deranja utilizatorul.


1635336413227.png
Poti vedea, peste pagina cu reclama, canalul A1.


Daca reclamele ti se par agresive, te rog sa ne sfatuiesti ce am putea face ( tin sa mentionez ca singurul format profitabil este pop-up/under)


Spui ca dorim beneficii de pe urma utilizatorilor, tin sa iti reamintesc ca nu suntem organizatie de binefacere, nici serverele nu sunt gratuite, nici conturile si sursele folosite.

Nu noi selectam reclamele şi nu avem nici un control asupra conţinutului lor, nu avem ce face, nici nouă nu ne plac dar trăim cu ele şi astfel trăieşte şi site-ul, este singura opţiune.

Nici cu 3 donatii a 4 euro fiecare, nu avem ce face ;)
 
PTV gratuit - fara reclame - fara sopcast
Canale.Live va ofera televiziuni online, 100% gratuit, fara reclame sau pop-upuri.
Vă oferim TRANSMISIUNI LIVE. Oricând și oriunde vă aflați, Bucurați-vă de televiziune LIVE cu doar câteva click-uri gratuit.

Aveti nevoie doar de un browser de internet pentru a putea viziona posturile TV ce le oferim. Nu trebuie sa platiti nimic pentru a avea acces pe site-ul nostru.

Exista abonament platit?
Nu. Canale.Live este si va fi mereu gratis.

.........................................
Na amu parerea mea despre spusele de mai sus si despre site ....

Pagina are un aspect bun cu continut decent ... daca la -si putea acesa in conditii optime ... dar NU pot

Eu cand lucrez pe calculator mai multe ore zilnic , ascult in fundal streamuri radio sau TV

Am accesat siteul dumitale de la infintare fara probleme si am vazut schimbarile de design
Dupa care am facut pauza mai multe luni
Revenind la site , constat urmatoarele .....
Nu ma lasa sa accesez nici un continut cu ADBLOCK
OK ... ADBLOCK - ul meu NU este pus pentru siteuri dragi mie ci pentru alte gunoaie care ne terorizeaza zi de zii

Asa ca l - am dezactivat .... vazi poza mai jos


Daca te las temporar , atunci .... vezi mai jos unde ma duce ... hm !!


Daca dau click pe 1 stream .... de exemplu Antena 1 .... tot la reclame ajung !!!!

Intrebare ???

Inteleg caci doriti beneficii de pe urma vizitatorilor .... dar de ce asa agresiv ?

Pune reclama pe pagina ... dar NU ma trimite pe alte pagini NONSENSE !!!!

Sugerez sa schimbati descrierea generala a siteului de pe PRIMA PAGINA !!!!!!!!!!

>> IPTV gratuit - fara reclame - fara sopcast
https Canale.Live va ofera televiziuni online , 100% gratuit , fara reclame sau pop-upuri. <<

Aceste lucruri NU sant adevarate !!!
dreapta sus ai link de addon pentru mai toate browserele;
see ya
 
dreapta sus ai link de addon pentru mai toate browserele;
see ya
Si de-aia nu merge nimic in romania, vrem si free avem si pretentii
 
A fost urât din partea ta să îmi trimiți reclamație. Oricum îți am adresele tale, e doar un server proxy pentru codurile tale Xtream. Le-am luat, e foarte ușor atunci când ai un alt server ,) mulțumesc, ne vedem noi.
 
Te salut cu respect. Explica te rog
Am o platformă de tip aplicație web: Rundle TV, aveam un furnizor prin API pentru streaming și am primit email de la ei că nu va mai fi găzduit, deoarece au primit reclamație prin DMCA de la adresa Canale.Live - Canale tv romanesti | PRO TV | ANTENA 1 | DIGI SPORT. Poate ai fost tu, sau a fost sesizat de DMCA pentru că am mai înțeles că cineva care deține un site a primit și el reclamație DMCA, dar din cauza lui a fost Pagina Principala - Mireasa Live, care este tot deținut de tine.
 
Loading...
Back
Sus