Tv online - Gratuit - Fara reclame

Toate HBO ,nu merg, Look Tv nu merge , digi nu merge :) Comedy Central nu merge sau cateodata m redectioneaza spre Mireasa pentru fiul meu ...
 
Ca sa vezi.... Ti ciuda ca ai fost dat din grupul de telegram , pentru ca furai informatii . Acuma O sa fi si aici pe SILENT . Crezi ca daca ai postat poza asta o sa rezulte ca ai bagat ADS pe Siteul ala al tau de canale ca am zis eu ? Bai baiatule ... Noi ti-am oferit informatii, ideii pe care tu nici nu le-ai bagat in seama cum sa faci un Site Calumea ... Ai bagat Propeller ads, Popuri, Tags, Push .... pana in prostie pe site-ul tau.... De acolo rezulta si Ca am zis sa bagi toate popurile din lume , reclame .... etc .. Ca faci un site de tot KKt-ul ... si te astepti sa castigi 100000$ . Mai ai de mancat
 
eu tot nu reusesc sa inteleg de ce "webmasterii" mai fac asa "mizerii" de site-uri avand pretentia sa mai si rankeze cumva cu ele si mai mult decat atat avand pretentia sa mai si produca cu ele bani. si apoi baiatul asta oricum respira aer cam degeaba aici pe forum, nu face decat sa contrazica pe altii pe niste topicuri unde el habar nu are ce vorbeste.
 
Loading...
Back
Sus