Tv online - Gratuit - Fara reclame

Cred ca de ai rula acest player ar merge mai bine pe orice device plus monetizare.
Cod:
https://codecanyon.net/item/ultimate-video-player/7694071
 
Dupa cum spuneam UX (User Experience) conteaza foarte mult pentru site-uri in nisa in care te afli. Iar treaba asta cu nu ma intereseaza sa monetizez eu nu prea o inteleg, termenul de hobby cand vine vorba de internet marketing a apus de acum 10 ani, iar daca chiar pierzi timpul facand acest site nu cred ca vei avea vreodata succes.

Ca sa atragi utilizatori pe site nu e de ajuns sa promovezi aici pe forum, Romania are undeva la peste 10 milioane de utilizatori de internet, si probabil ca si pentru site-ul tau ar exista vreo 200k minim zilnic, deci daca vrei sa ajungi la ei, ia aminte de sfaturi si fa research, cu 200k pe zi trafic si cateva bannere pe site, ceva light in player cred ca ai face lejer 100 euro pe zi, deci nu cred ca te dau banii afara din casa sa refuzei 3k euro pe luna facand mai nimic fizic.
 
Uf, bani se fac, dar inca nu pe profit. Eu ma bazez pe chestia asta: De ce sa foloseti un site cu reclame cand poti folosi unu fara reclame? Pur si simplu faptul ca nu am reclame imi aduce mai multe vizite, mult mai multe vizite. daca te intereseaza metoda de monetizare, Arc - The peer-to-peer CDN that pays you.
In principiu nu ai inteles esenta, sti cati am intalnit ca tine de cand hoinaresc pe internet de vreo 10 ani, zeci de baieti. Sti ce fac ei acum? Unii spala masini prin UK, altii sunt pazinci, altii dau cu lavabila, muncesc cinstit toti dar in acelasi timp toti acesti baieti puteau acum la ora actuala sa faca minim minim 5k pe luna pentru ca prindeau acel tren important la momentul potrivit, asta pentru ca toti aveau potential back in the days.

Prima data fa bani sa ai pe urma sa investesti intr-un proiect unde sa livrezi content ca sa iti faci un fanbase.

Ultimul meu mesaj in acest topic!
 

Atașamente

  • screencapture-tvhd-online-2021-01-07-10_33_35.png
    screencapture-tvhd-online-2021-01-07-10_33_35.png
    884 KB · Vizualizări: 56
Loading...
Back
Sus