Tv online - Gratuit - Fara reclame

virhsgold

Active member
Registered
Acces Redus
IPTV gratuit - fara reclame - fara sopcast
Canale.Live va ofera televiziuni online, 100% gratuit, fara reclame sau pop-upuri.
Vă oferim TRANSMISIUNI LIVE. Oricând și oriunde vă aflați, Bucurați-vă de televiziune LIVE cu doar câteva click-uri gratuit.

Aveti nevoie doar de un browser de internet pentru a putea viziona posturile TV ce le oferim. Nu trebuie sa platiti nimic pentru a avea acces pe site-ul nostru.

Exista abonament platit?
Nu. Canale.Live este si va fi mereu gratis.
 
Ultima editare:
Cateva sfaturi!
Treci peste asta cu gratis si planifica sa monetizezi cu ceva bannere in viitor, nu hardcore ci decent, nu se va supara nimeni.

Incearca sa rankezi, pentru asta in primul rand schimba extensia, nu poti sa construiesti un brand cu un .online sau .site sau orice alta extensie de gen.

Fa research in zona de video/muzica/divertisment unde sa gasesti bloguri care primesc guestposts, daca scri un articol decent ti-l vor primi.

Semnale sociale peste tot pe unde poti.
Cumpara ceva backlinks decente.

Schimba designul cu ceva UX mult mai de 2021, acum totul este usor cand vine vorba de design si teme gasesti la greu atat ieftine cat si gratis.

Treaba cu donatiile este mai riscanta decat treaba cu a pune ceva bannere pe viitor.

Iar ca hosting orienteazate catre oneprovider, primesti server decent pentru un pret decent.
 
  1. Vindem reclama in footer, nu deranjeaza pe nimeni
  2. Voi cumpara un .com daca merg bine treburile
  3. backlinks si guestpost , mersi mult pt pont, pana acum am facut reclama doar pe grupuri de facebook.
  4. Exista si panoul "vechi", dar acesta se incarca fff repede ( ii merge si lu gheorghe de pe varfu muntelui cu 5g prin wifi 3g.
Iar ca hosting orienteazate catre oneprovider, primesti server decent pentru un pret decent.
folosesc deja hetzner, treaba cu picarea a fost din cauza unui update.


Multumesc pt sfaturi
 
Ultima editare:
salut, eu iti urmaresc programele de pe siteul tau. incearca sa adaugi cit mai multe programe. observ ca ai scos Comedy Central si Cinethronix.
succes cu siteul.
 
folosesc deja hetzner, treaba cu hetzner a fost din cauza unui update
Daca site-ul tau va avea traction si va incepe sa prinda trafic decent din google, este posibil sa primesti DMCA iar nemtii de la hetzner o sa iti puna site-ul offline fara explicatii, de asta te-am si indrumat catre oneprovider, mai exact catre serverele de paris sau amsterdam.
 
Daca site-ul tau va avea traction si va incepe sa prinda trafic decent din google, este posibil sa primesti DMCA iar nemtii de la hetzner o sa iti puna site-ul offline fara explicatii, de asta te-am si indrumat catre oneprovider, mai exact catre serverele de paris sau amsterdam.
Ma duc pe OVH, mut si un site de licente pe el :)
 
hetzner o sa iti puna site-ul offline fara
Confirm asta. Sunt buni, insa la un DMCA mic offline imediat.
Pentru dmca cei mai buni sunt online.net, se poate discuta cu ei.
Si de dmca se poate scapa relativ repede, eu într-un an nu am primit nici măcar un mesaj.
 
Voi face tutorial cum sa scapi de DMCA, insa cred ca am mai scris undeva despre asta.
scrisasei ceva despre cloudflare threat score
 
Cu cenzura lor, daca nu vor sa le fure oameni canalele sa nu le mai faca
pai nu e vorba de cenzura aici, este vorba de copyrights, tu daca ai avea un produs online facut de tine unic, si oamenii ti l-ar copia/utiliza/face bani cu el, fara sa plateasca nimic back, crezi ca ti-ar conveni?

Si eu copiez content, deci sunt pro blackhat dar ideea este sa inveti sa eviti sa ai probleme! Dar nu poti sa afirimi gen daca nu le convine sa nu mai faca, caci tu nu ai mai avea cum sa faci ceea ce faci.
 
pai nu e vorba de cenzura aici, este vorba de copyrights, tu daca ai avea un produs online facut de tine unic, si oamenii ti l-ar copia/utiliza/face bani cu el, fara sa plateasca nimic back, crezi ca ti-ar conveni?

Si eu copiez content, deci sunt pro blackhat dar ideea este sa inveti sa eviti sa ai probleme! Dar nu poti sa afirimi gen daca nu le convine sa nu mai faca, caci tu nu ai mai avea cum sa faci ceea ce faci.
era o gluma :)))
 
Loading...
Back
Sus