NeTestat Tsu rețea socială care te plătește

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
Salutare...va prezint și eu o rețea socială care te plătește pe like-uri,pe share,pe comentarii,etc...
Din cauză că facebookul mi-a blocat site-ul, m-am axat pe această rețea pentru promovarea lui,și chiar a meritat,după ce că îmi promovez site-ul și se cunoaște în trafic foarte mult fata de Facebook,pe lângă asta mai primesc și ceva bani pe postări, comentarii,like etc...
Link Înregistrare
Țin să menționez că traficul de pe site a crescut cu 100% ceea ce este mai mult decât ok...
Momentan pe această rețea sunt înregistrați peste 2 milioane de utilizatori care câștigă bani din orice postare,având mulți prieteni și urmăritori.
O buna oportunitate de ati promova site-ul și a câștiga și banii,și vizitatori...
 
Eu inca nu am scos că minimul de plata este 15$ eu de abia am 6 dolari în cont, este destul să cauți pe google sau și pe Facebook și o să ai sute de dovezi...
Eu nu mi-am permis sa iau de pe net vreo dovadă de plata sa o postez aici și să mă laud că este a mea dovada,asta da dovada de lipsa de profesionalism din partea mea.
Nu îmi place să mint doar pentru a face referali...
Cei care sunt interesați pot da o căutare pe net și rezultatele apar imediat.
 
Din ce am observat la o prima vedere ar avea numai aplicatie pe mobil, si in google play vad ca au doar 100k plus descarcari, ma indoiesc ca au in appstore 1.9 mil plus, deci de unde informatia ca ar avea peste 2 mil de useri?
 
Din ce am observat la o prima vedere ar avea numai aplicatie pe mobil, si in google play vad ca au doar 100k plus descarcari, ma indoiesc ca au in appstore 1.9 mil plus, deci de unde informatia ca ar avea peste 2 mil de useri?
Nu te-ai informat deloc...
Înainte de a-și lansa aplicația avea site-ul Tsū — Social That Pays
La fel cum este și site-ul nostru românesc tecunosc.ro unde au o grămadă de utilizatori dar tocmai acum cu câteva luni in urmă și-a lansat aplicația.
Majoritatea și-au descărcat aplicația de pe site-ul lor,nu de pe magazin play
 
Eu inca nu am scos că minimul de plata este 15$ eu de abia am 6 dolari în cont, este destul să cauți pe google sau și pe Facebook și o să ai sute de dovezi...
Eu nu mi-am permis sa iau de pe net vreo dovadă de plata sa o postez aici și să mă laud că este a mea dovada,asta da dovada de lipsa de profesionalism din partea mea.
Nu îmi place să mint doar pentru a face referali...
Cei care sunt interesați pot da o căutare pe net și rezultatele apar imediat.
deci "retea sociala care te plateste" dar pe tine inca nu te-a platit, nu ai retras inca de la ei. interesant.
 
deci "retea sociala care te plateste" dar pe tine inca nu te-a platit, nu ai retras inca de la ei. interesant.
Nu ma plătit că încă nu am ajuns la minimul de plată.
Când voi ajunge la plata o să postez aici dovada , etc...
Sincer pe mine ma interesat mai mult sharuirea site-ului,traficul adus din această rețea mă uimit...
Este foarte buna pentru promovare,că și plătește pe langa este și mai bun.
Sunt mii de dovezi pe net,așa cum am spus mai sus nu vreau sa pun o dovadă de plata ce nu este a mea.
 
Nu te-ai informat deloc...
Înainte de a-și lansa aplicația avea site-ul Tsū — Social That Pays
La fel cum este și site-ul nostru românesc tecunosc.ro unde au o grămadă de utilizatori dar tocmai acum cu câteva luni in urmă și-a lansat aplicația.
Majoritatea și-au descărcat aplicația de pe site-ul lor,nu de pe magazin play
am inteles, deci ei cu traficul asta au adunat 2 mil de utilizatori direct de pe site, vizitatorii descarcand aplicatia.
Capture.PNG
Capture 1.PNG
o plati aplicatia asta dar nu au peste 2 mil de utilizatori, numerele nu se prea suprapun.
 
Loading...
Back
Sus