Schimb Trimite 10000 Doge si primești dublu înapoi Sponsor Elon Mask (Netestat)

RemusFlorin

Active Member
Registered
Full Member
Salut!
Se pare că Elon Musk oferă cadou 350 mil. $ tuturor internautilor care îi trimite o sumă cuprinsă intre 10 mii si 1 milion Doge iar imediat după ( instant) aceeași sumă dublată.
Eu nu am decat vreo 2 mii si ceva de dolari in exchange si nu pot cumpăra decăt 5000 Doge si nu mă pot încadra.
Chiar dacă ar fi fost suma minimă de 5000 Doge și m-aș fi încadrat eu sunt sceptic și nu aș fi trimis. Cu toate aceastea Elon Musk vorbește el însuși despre asta chiar acum LIVE pe acest canal Elon Musk SNL / Reveals When DOGE Hit $7 / Dogecoin to the MOON NOW!!! /
Site-ul unde poti face aceste tranzacții este acesta DOGE Giveaway
Ce părere aveți? Este Scam? Tu dacă ai avea acum 5000$ sa poti cumpăra 10 mii de Doge ai avea curaj să trimiți?
 
Mă gândesc câte mii de persoane au pus botul...cum naiba să trimiți unei persoane bani fara să îl cunoști , și să mergi așa pe încredere,și aici nu vorbim de 10-30$ că nu ar fi o pagubă mare,dar când vorbești de mii de dolari să trimiți așa la voia întâmplării oricui care promite marea cu sarea,asta înseamnă că ești prost de-a binelea,și ar trebui să îți treacă ăștia de la buletine dungă roșie pe el,că sigur nu te duce capul sa gândești că este țeapă pe față...
 
Loading...
Back
Sus