NeTestat Trei siteuri promițătoare de făcut bani

Și vrei mai mult într-o zi...de ieri până azi.
Nu uita că alți câștiga 2 cenți pe zi din aplicații și jocuri etc...și timp pierdut
 
Bravo atunci nu te mai baga in seama la acest topic,daca tu scoți mai bine,aceste site-uri care le prezint sunt pentru aia mai "sărăcuți"...
 
Da sa dus,era de așteptat dar nu așa de repede,eu m-am scos sunt pe plus cu vreo 5000 de ruble,nasol este de cei care nu și-a scos investiția....
 
Da sa dus,era de așteptat dar nu așa de repede,eu m-am scos sunt pe plus cu vreo 5000 de ruble,nasol este de cei care nu și-a scos investiția....
Pai nu ai scos fizic 5000 Ruble in plus ,banuiesc ca ai cumparat pasari cu o buna parte din ei,probabil tu socotesti toata investitia nu profitul tau net retras fizic.
Si eu am un site asemanator ,functional din 2013 si plateste si in ziua de azi si acolo chiar am scos de vreo 8 ori investitia .Imsa e schema Ponzi din cate am inteles ,pe baza de referali .
Numai bine !
 
Cu cei 5000 am rămas pe plus,înafara de ce am mai cumpărat pasari
 
Da sa dus,era de așteptat dar nu așa de repede,eu m-am scos sunt pe plus cu vreo 5000 de ruble,nasol este de cei care nu și-a scos investiția
Tu cum ai defini acest topic? Vad că ai fost acuzat direct de țeapă @Kukool .
Am văzut video postat de tine. 15 minute pierdute din viață. Nu înțeleg...Ce promovezi?
 
Loading...
Back
Sus