NeTestat Trei siteuri promițătoare de făcut bani

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
1.birds-money este un joc in care cumperi păsări iar acestea produc oua,la înregistrare prin linkul meu primești 10000 de puncte că sa poți să îți cumperi păsări, plătește instant in payeer, pentru a scoate mai repede bani ar fi bine sa investiți măcar 100 de ruble,orice investiție se dublează...
Înscrieri aici : Birds-money.biz

2. Birds-money a lansat încă un joc ...acesta plătește,sunt serioși, primești 10000 de puncte să îți iei păsări daca te incri prin linkul meu Madagaskar-game.biz , pare un proiect promițător,la fel cum este și jocul birds-money...

3.gnomes-money este un joc la fel că și cele cu păsările doar că la acesta se câștigă mai bine dar investiția trebuie sa fie mai mare pentru a avea profit in fiecare zi.
Înscrieri aici : Gnomes Money - Заработок онлайн ...

Toate cele 3 site-uri sunt verificate de mine și mai jos adaug și câteva dovezi de plata,eu scot zilnic în jur de 150 de ruble ,cu o investiție undeva la 1000 de ruble,țin să menționez că investiția am scos-o în câteva zile,și de atunci sunt numai pe profit..
Am adăugat linkuri de referal pentru că dacă nu va înscrieți printr-un referal nu va da decât 1000 de puncte toate site-urile la înregistrare și nu aveți ce sa faceți cu ei dacă nu și investiți,așa cel puțin cu 10000 de puncte care îi luați dacă va înscrieți prin linkul meu puteți să vă cumpărați câteva păsări sau gnomi pentru inceput...48384839
 
De ce ați pus în fața titlului "Netestat" când eu sunt pe aceste site-uri de câteva luni și scot bani frumoși din ele...Eu cred că este super testate mai ales că încasez din doua in două zile banii de la aceste site-uri...
 
Tot nu inteleg ce faci pentru a "merita" acei bani
Doar este descris cumperi pasari si colectezi oualele , iar acele oua iti aduce banii,si de unde schema ponzii aici nu are treaba cu referali,aici trebuie sa cumperi pasarii , gnomi,ori din colectare ori din investitie...de unde ati scos ca este schema ponzii,pe bune...aici referalii nu are nici-o valoare la aceste jocuri,doar daca investeste banii multii atunci s-ar cuoaste cat de cat.
 
Schema ponzi, cel mai probabil. Aduci alti oameni, primesti bani. Nu aduci, nu poți scoate banii.
E uite ca eu scot bani doar cu 2 referali inactivi...Socant nu...ai incurcat jocurile astea cu ponzi , nici 000000000,0000000,00000000001 % nu are nici-o legatura cu ponzi...pffffff
 
E uite ca eu scot bani doar cu 2 referali inactivi...Socant nu...ai incurcat jocurile astea cu ponzi , nici 000000000,0000000,00000000001 % nu are nici-o legatura cu ponzi...pffffff

Si ei ce castiga daca fiecare baga cate 100 usd si primeste mai mult inapoi? Aici e toata treaba
 
Comision de exemplu tu bagi 1000 de ruble din payeer ti se ia 1020 sau 1030 de ruble,au un comision de 18 / 20 la suta...ceva de genul,pe siteurile date de mine sunt inreistrati pe fiecare site peste 500000 de oameni,fiecare daca depune cate 100 de ruble nu ma mult gandeste cat incaseaza ei...
 
Foarte sigur,depui 100 ruble ți se aloca puncte pentru 200 ruble,adică 100 de ruble face 10000 de puncte iar la depunerea de 100 ruble ți se aloca 20000 de puncte...
Sunt pe aceste site-uri de mai bine de 2 luni,ce te face sa crezi că aș minți,azi fac dovada de retragere pentru toate site-urile...
Le postez aici
 
Ți se pare ție că sunt în foame de bani așa tare , de m-aș face de râs pe acest forum,sau vrei să îți fac video sa vezi
 
  1. Nu face pe nimeni sa creadă,eu sunt convins după cum am spus o să fac azi retragere și o să postez aici...
  2. As fi vrut eu sa fie site-urile mele,le promovăm că proiectul meu,nu prin link de referal...
 
Îți dă puncte duble,nu îți dă bani dubli,tu cu acele puncte îți cumperi păsări,gnomi,etc...sa poți produce mai mult pe oră,tu ai înțeles că dacă bagi 100 ruble scoți 200 înapoi,da poți scoate și 500 dar până acolo mai durează deoarece ai de cumpărat foarte multe...păsările mele de exemplu cu investiție de 1000 de ruble produce 9 ruble pe oră...
 
Loading...
Back
Sus