travel battery charger

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Foloseste cineva travel battery charger si daca da, de unde ati cumparat, model si ce pret are. Vreau sa cumpar una din Romania dar inainte de asta as dori sa stiu cateva opinii.
 
Da, unul care iti poti incarca telefonul atunci cand calatoresti.
Pana la urma am cumparat Baterie Externa Hame QC2 20000mAh Quick Charge 2.0 White la 129 ron cu transport inclus.
 
Da, unul care iti poti incarca telefonul atunci cand calatoresti.
Pana la urma am cumparat Baterie Externa Hame QC2 20000mAh Quick Charge 2.0 White la 129 ron cu transport inclus.
Asa faci tu te grabesti tot timpul. La 50 de Lei iti luam eu una de 15000 mAh cu lanterna + doua USB-uri pentru incarcare . E scumpa + AlexH are mai juma de kg bateria.

Pssss: Sa ai noroc la ea.
 
Asa faci tu te grabesti tot timpul. La 50 de Lei iti luam eu una de 15000 mAh cu lanterna + doua USB-uri pentru incarcare
Nu a raspuns nimeni si aveam nevoie. Ma interesa sa incarce rapid, rezistenta si are 3 porturi de incarcare.
Data viitoare te voi contacta direct si sper sa functioneze bine asta. :D
Multumesc.
 
Da, unul care iti poti incarca telefonul atunci cand calatoresti.
Pana la urma am cumparat Baterie Externa Hame QC2 20000mAh Quick Charge 2.0 White la 129 ron cu transport inclus.
ma faci sa rad :)), aliexpress sau gearbest daca doresti mai repede, cumva pentru cineva din romania?
 
la metrou in bucuresti am luat de 3,7V/20000mAh 37Wh cu 45 de lei te mai costa 15 lei transportul
Acum imi spuneti? Are nevoie sa o tina minim 3 incarcari de 100%.
Va spun dupa ce ajunge cum a fost.
 
Nu a raspuns nimeni si aveam nevoie. Ma interesa sa incarce rapid, rezistenta si are 3 porturi de incarcare.
Data viitoare te voi contacta direct si sper sa functioneze bine asta. :D
Multumesc.
Stiu pe cineva care lucra la o fabrica care face asa ceva , de fapt cam tot ce vezi pe aliexpress la flash deal :) . Eu cred ca sunt facute la noi si duse acolo la vanzare :) .
Si nu glumesc ca am vazut o gramada de chestii care sunt exact ca pe aliexpress.

La inceput merge 3 incarcari dupa scade .... la doua..... una.....
 
Vrei sa zici baterie externa. DA! Este un gadget minunat si te scapa de multe momente neplacute! Eu am o baterie externa de 10.000mAh si sincer sa fiu nu mai am niciun stres. Iti recomand orice model si nu sunt scumpe! Acum, nu iti pot zice un anumite brand pentru ca toate sunt Made in China insa, am gasit cateva modele interesante la promotii Cu unele baterii poti incarca orice dispozitiv care are port USB (camera foto, smartphone, tableta, GPS, etc..)
 
Ultima editare de un moderator:
Loading...
Back
Sus