Transfer de bani International Ieftin si Rapid

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum o saptamana a trebuit sa transfer in Spania 350 euro din UK. Pe langa conversia de toata jena am fost taxat cu un comision de 21£. Asta seara a trebuit sa trimit iar 200 euro tot in spania.

De data asta am cautat o solutie mai rapida si ieftina atat pentru mine cat si persoana care primeste banii.

Am gasit pe net TransferWise care mi-a oferit o conversie foarte buna si transferul m-a costat doar 1£.
Conversia oficiala dintre lira si euro la ora cand am trimis banii.
h61iIhK.png


Aceasta e conversia oferita de TransferWise
bBVnjHJ.png


Dupa cum vedeti conversia este una foarte buna. Pe langa conversia buna am salvat minim 16 £ la acest transfer.

Asa ca va recomand sa folositi TransferWise pentru a transfera bani oriunde in lume, ieftin si rapid.
 
E bun filmul, l-am vazut acum 2 ani. Finalul cam neasteptat.
Asa este. Voiam sa spun mai multe dar nu vreau sa stric experienta celor care nu l-au vazut.
AlexH, poti sa ne oferi cateva detalii despre transferul de bani?
In acest moment pentru mine este cel mai bun sistem de transfer bani.
In general comisionul este 1 euro cand trimiti dintr-o moneda in alta, dar gratis cand trimiti in aceiasi moneda.
ce comision se castiga etc
La ce te referi aici?
 
referali si se castiga un comision
Daca inviti 3 prieteni si fac un transfer primesti 100 euro.
Eu nu am prins nici unul, desi stiu destui care sau inregistrat dupa ce am scris. Poate sau gandit sa nu ma imbogateasca . :D Acum am verificat si am un referal. :p
 
Bun, deci sunt 2 variante de castig? una prin aducerea de clienti si una prin referali.
 
Bun, deci sunt 2 variante de castig? una prin aducerea de clienti si una prin referali.
Sunt doua variante de castig, cel putin pentru mine care fac transferuri internationale destul de multe.
1. Imi salveaza cel putin 20-35£ pe fiecare transfer
2. imi permite sa primesc plati de la cei care nu pot folosi paypal.
3. La fiecare 3 useri inscrisi de pe link meu si fac o tranzactie primesc 100 euro.

Chiar si fara referal tot as fi recomandat acest serviciu.
 
Loading...
Back
Sus