top site-uri de advertise

cei care aveti adsense ce cpc aveti pe Ro? eu am ff slab sub 0.05 $ ... mi se pare ca plateste ff prost pe ROMANIA
 
Am explicat in cateva topicuri cum se face, insa depinde mult de trafic, nisa si altele.
La mine rar ajunge la 0.18£, in general media cpc este de 0.65£. Eu pe langa cele sugerate in topicuri am mai luat alte masuri care trebuie sa recunosc ca mi-a redus traficul cu aproximativ 15-20% dar veniturile au crescut, deci e bine.
Ai pus in aplicare ce ti-am spus in PM?
 
Am explicat in cateva topicuri cum se face, insa depinde mult de trafic, nisa si altele.
La mine rar ajunge la 0.18£, in general media cpc este de 0.65£. Eu pe langa cele sugerate in topicuri am mai luat alte masuri care trebuie sa recunosc ca mi-a redus traficul cu aproximativ 15-20% dar veniturile au crescut, deci e bine.
Ai pus in aplicare ce ti-am spus in PM?

Da. Dar cpc pe ro imi iese 0,02 euro - 0,03 euro . Nu stiu de ce e asa slab?voi urma metoda da de crestere de la VIP
 
Mi-am facut acum cateva zile un cont cu un site de filme si m-au acceptat, dar am cpc de 0.01 sau maxim 0.02 :))

eu pe .ro la fel.. pe uk mi-a dat si 0.21 $ pe click.. pe ro am 0.01-0.02 ... din ce am observat reteaua aia criteo ofera 0.01 pe click...tre blocata de tot din contul de adsense..si mai sunt si altele dar le voi vedea pe parcurs...dar deobicei cpc e romania nu e asa mare
 
Ultima editare:
criteo ofera 0.01 pe click...tre blocata de tot
Glumesti nu??? Adica sa blochezi cam 80% din reclame nu???
Eu tot nu te înțeleg pe tine.
Faci orice altceva si nu ce am recomendat in topicul meu pentru asta, cand multi care au făcut același lucru si-au marit veniturile.
 
Glumesti nu??? Adica sa blochezi cam 80% din reclame nu???
Eu tot nu te înțeleg pe tine.
Faci orice altceva si nu ce am recomendat in topicul meu pentru asta, cand multi care au făcut același lucru si-au marit veniturile.

am pus reclamele cum ai scris acolo ,chiar si auto ads,dar pe romania tot e slab,pe alte tari tip uk e imens,Romania e mic de tot,am urmat ce ai scris acolo si tot cpc mic e pe clikcurile venite din Ro
 
Orice ai face luna ianuarie e mai slaba ca restu :) In decembrie cum ai stat ? Folosesc adsense de 3 ani de zile si in luna ianuarie niciodata nu am avut castiguri pentru ca asa cum te plangi tu cpc este foarte mic :D
 
Orice ai face luna ianuarie e mai slaba ca restu :) In decembrie cum ai stat ? Folosesc adsense de 3 ani de zile si in luna ianuarie niciodata nu am avut castiguri pentru ca asa cum te plangi tu cpc este foarte mic :D


pe uk primesc 0.21 pe clikc... acolo de ce e asa imens si romania nu mi da nici 0.05macar?in dec fost undeva la 0.04-0.06..tie cat iti da pe ro luna asta?ce rezultat iti iese?
 
Cam asa stau si eu luna asta pe la 0.02 - 0.04 In general am undeva la 0.12 - 0.15 . Nu compara UK cu Romania :) E diferenta mare :p
 
Loading...
Back
Sus