Token.Ad - Retea publicitara pentru monetizarea traficului nisat pe criptomonede/ICO/Blockchain

Adnow

Atentie: Risc mare de neplata!
Registered
Full Member
Token.Ad este o noua retea publicitara destinata atat Publisherilor cat si Advertiserilor care sunt interesati sa cumpere sau sa vanda trafic crypto.
Daca sunteti Publisher si detineti un website (sau mai multe) ce are continut legat de criptomonede si alte tehnologii similare, il puteti monetiza cu ajutorul platformei https://token.ad/.
Token.Ad colaboreaza pe model CPM/CPC/Plata fixa: Daca un site are mai mult de 200.000 vizite lunare, ii putem face o oferta pe CPM/Plata fixa, cu plata in avans. Daca un site are mai putin de 200.000 vizite lunare, atunci putem colabora pe model CPC, cu model de plata post-payment, urmand ca ulterior sa trecem pe CPM/Plata fixa, in cazul in care traficul de pe site va creste.
Platile se fac saptamanal sau lunar, in functie de metoda de plata si de suma de retragere.
Suma minima de retragere este 50$. Platile se pot face atat in criptomonede: BTC, ETH, cat si prin intermediul Paypal, Webmoney, E-Payments sau Transfer bancar.
Daca v-am trezit deja interesul, va puteti inregistra site-ul, accesand acest link: http://token.ad/?register_from_manager=312433
Daca mai aveti alte nelamuriri/intrebari sau doriti detalii suplimentare despre formatul reclamelor/metodele de plata etc, nu ezitati sa ma contactati aici, pe forum, pe mail: [email protected], sau skype: ro.adnow01

Va doresc o monetizare cat mai eficienta alaturi de Token.Ad!
 

Atașamente

  • TokenAd_Mediakit.pdf
    8,6 MB · Vizualizări: 2
am rezolvat, acum doar sa mi se activeze siteul...
Scrie-mi te rog in privat care este url-ul site-ului si il voi activa. Sigur te-ai inregistrat pe link-ul postat de mine? In cazul in care nu va inregistrati pe acel link, puteti ajunge pe conturile altor manageri. De aceea, va rog sa imi scrieti de fiecare data in privat, cand adaugati un site nou
 
Pe piata romaneasca este inca la inceput. In Ro, noile tehnologii monetare: Bitcoin si restul, nu sunt dezvoltate dar orice regiune are potential!
 
Loading...
Back
Sus