Terapie desen

Oprisan Alina

Cică dorm. Noapte bună!
Registered
Full Member
Buna tuturor. Pentru cei noi veniti vreau sa stiti de pasiunile mele importante.
Desenul imi place de mica si cand ma apuc de desen ma eliberez de stres, tristete.
Poate nu sunt vreo experta in arta dar sunt ambitioasa cand imi propun ceva apoi ma tin de el. Desenu ma ajuta psihic sa ma detasez de toate. Mai ales in perioada asta.
In fine. Voi ce hobby aveti? Am un sfat daca vreti sa il urmati sau nu e alegerea voastra. Nu mai profitati de hobby sa il transformati in job e trist parerea mea. Aveti grija de voi!IMG_20200228_220921_910.jpg
 
@Oprisan Alina îți doresc mult succes. Prezenta ta pe forum ne arată tuturor că putem fi mai buni. Sincere mulțumiri
 
@Oprisan Alina iti recomand Lenani.Drawings (facebook) si nu numai tie, ci tuturor celor care doresc sa se relaxeze prin desen, Zen-Art ... partea frumoasa este ca NU trebuie sa ai cunostinte in ati gasi "linistea interioara" prin desenul recreativ (ceea ce se defineste oarecum prin zen-art) ... multi incep cu mandalele si zen-doodle dar absolut orice creatie care influenteaza pozitiv ata pe tine ca, creator si cel ce priveste creatia e zen-art! Lenani.Drawings are si o comunitate destul de maricica in care se impartasesc aceeasi idee, creatii de suflet. Personal nu-mi gasesc locusorul p'acolo sunt extrem de multe fete si mamici :) cam 99% dar mai arunc un ochi din cand in cand atunci cand mai posteaza sotia :)
 
@Oprisan Alina iti recomand Lenani.Drawings (facebook) si nu numai tie, ci tuturor celor care doresc sa se relaxeze prin desen, Zen-Art ... partea frumoasa este ca NU trebuie sa ai cunostinte in ati gasi "linistea interioara" prin desenul recreativ (ceea ce se defineste oarecum prin zen-art) ... multi incep cu mandalele si zen-doodle dar absolut orice creatie care influenteaza pozitiv ata pe tine ca, creator si cel ce priveste creatia e zen-art! Lenani.Drawings are si o comunitate destul de maricica in care se impartasesc aceeasi idee, creatii de suflet. Personal nu-mi gasesc locusorul p'acolo sunt extrem de multe fete si mamici :) cam 99% dar mai arunc un ochi din cand in cand atunci cand mai posteaza sotia :)

Woow multumesc :) daca e comunitate cu atat mai bine. Daca ai nevoie de ceva e nevoie doar sa spui. Ms inca o data chiar voi vizita. Pe curand
 
Loading...
Back
Sus