[Tepar]Linda.K - CiNiK - CiOaR4 - IoNiK4 - - CULLTh4cK - [email protected] - [email protected]

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
[Tepar]Linda.K - CiNiK - CiOaR4 - IoNiK4 - - CULLTh4cK - [email protected] - [email protected]

Motiv pentru care este pus in lista neagra:

Plus pe un alt cont inainte si pe conturi externe.

Oricine are alte informati despre acest tip sa lase info mai jos si recomand pe unde aveti acces sa postati link catre acest topic ca pe viitor sa-i scada sansele sa mai dea teapa cuiva.

Info care le detin eu sau le cunosc pana acum:
Usere cunoscute: Linda.K - CiNiK - CiOaR4 - IoNiK4 - - CULLTh4cK - pCULLTs
email cunoscute: [email protected] , [email protected] - amundoua conturi aici pe forum
Email paypal: [email protected] - [email protected]
Nume real: Aurelian Nicola
Date cont bancar real:

Aurelian Nicola

RO10 BTRL RONC RT04 4257 0901

Bank code (BIC/SWIFT)BTRLRO22XXX


Promoveaza mult un canal de telegram si acest site
Cod:
http://gen.zerobin.xyz/
Se pare ca acest domeniu ii apartine
Cod:
Zerobin.xyz

Nu stiu ce legatura are cu acest domeniu dar il promoveaza mult si chiar este la vanzare pe sedo.
Cod:
https://sedo.com/search/?keyword=ihost24.com&partnerid=55490&language=us

Are canal pentru astfel de treburi pe telegram si discord

Daca mai aveti info va rog postati mai jos.

Catre cel in cauza:
Vrei ca aceste info sa fie sterse, atunci da banii inapoi la toti care au tepuit aici pe forum.

In 24 ore voi incepe sa posteze pe orice forum care am acces aceste info.
Te voi face vedeta.

Iti aflu si adresa reala din Romania sa primesti o surpriza ....
 
M-a sunat unul azi de pe acest numar 911067498 care cica este fratele celui in cauza si ca vine sa imi rupa capul.
Nu am inteles prea multe ca sigur era intr-o pestera, pentru ca se intrerupea mult si vocabularul lasa de dorit. Stia doar P***, Pi*** si aletele de gen.
La final cred ca nu mai avea credit sau a venit seful ca a inchis.

Stimabile daca tu crezi ca ma poti speria cu aceste lucru, te asigur ca nu se intampla si daca mergi pe calea asta te asigur ca te pot speria de te vei uita in spate la fiecare minut pentru tot restul vietii.
Sa nu trecem la extrem pentru ca tu vei singurul care vei pierde.
Plus nu uita ca sunt cativa useri aici pe forum care e bine sa nu te joci cu ei si tu ii stii foarte bine si ce pot face.

Grija mare....
 
Sa nu te sune masa ca atunci ai dato in bara :)
Se pare ca cel care m-a sunat face parte dintr-o banda de delincventi care actioneaza in zona Madrid - Barcelona si deja au fost raporati de mai multe persoane.
Telefonul nu cred ca este a lui pentru ca este asociat unui Spaniol care la fel este acuzat de tepe, furturi, hack si alte chestii.
 
M-a sunat unul azi de pe acest numar 911067498 care cica este fratele celui in cauza si ca vine sa imi rupa capul.
Nu am inteles prea multe ca sigur era intr-o pestera, pentru ca se intrerupea mult si vocabularul lasa de dorit. Stia doar P***, Pi*** si aletele de gen.
La final cred ca nu mai avea credit sau a venit seful ca a inchis.

Stimabile daca tu crezi ca ma poti speria cu aceste lucru, te asigur ca nu se intampla si daca mergi pe calea asta te asigur ca te pot speria de te vei uita in spate la fiecare minut pentru tot restul vietii.
Sa nu trecem la extrem pentru ca tu vei singurul care vei pierde.
Plus nu uita ca sunt cativa useri aici pe forum care e bine sa nu te joci cu ei si tu ii stii foarte bine si ce pot face.

Grija mare....
Cred ca deja ii pare rau pentru treaba ce a facut-o. Amenintarile astea copilaresti apar cand esti disperat si speriat. Da de reusim sa postam si ceva poza cu el pe aici sa stie lumea. Facem cateva mii de postari parasite cu numele lui in cauza si cu actiunile sale perverse :) .
 
Nu stiu cine se crede el, in primul rand tepuieste o multime de oameni si pe urma are tupeul sa ameninte cand e prins la stramtoare? Crezi ca ai vreun cuvant in fata noastra, un nimeni anonim, care nu te poti numi om.
 
[Tepar]Linda.K - CiNiK - CiOaR4 - IoNiK4 - - CULLTh4cK - [email protected] - [email protected]

Motiv pentru care este pus in lista neagra:

Plus pe un alt cont inainte si pe conturi externe.

Oricine are alte informati despre acest tip sa lase info mai jos si recomand pe unde aveti acces sa postati link catre acest topic ca pe viitor sa-i scada sansele sa mai dea teapa cuiva.

Info care le detin eu sau le cunosc pana acum:
Usere cunoscute: Linda.K - CiNiK - CiOaR4 - IoNiK4 - - CULLTh4cK - pCULLTs
email cunoscute: [email protected] , [email protected] - amundoua conturi aici pe forum
Email paypal: [email protected] - [email protected]
Nume real: Aurelian Nicola
Date cont bancar real:

Aurelian Nicola

RO10 BTRL RONC RT04 4257 0901

Bank code (BIC/SWIFT)BTRLRO22XXX


Promoveaza mult un canal de telegram si acest site
Cod:
http://gen.zerobin.xyz/
Se pare ca acest domeniu ii apartine
Cod:
Zerobin.xyz

Nu stiu ce legatura are cu acest domeniu dar il promoveaza mult si chiar este la vanzare pe sedo.
Cod:
https://sedo.com/search/?keyword=ihost24.com&partnerid=55490&language=us

Are canal pentru astfel de treburi pe telegram si discord

Daca mai aveti info va rog postati mai jos.

Catre cel in cauza:
Vrei ca aceste info sa fie sterse, atunci da banii inapoi la toti care au tepuit aici pe forum.

In 24 ore voi incepe sa posteze pe orice forum care am acces aceste info.
Te voi face vedeta.

Iti aflu si adresa reala din Romania sa primesti o surpriza ....
Probabil au cumpărat datele conturilor de la "intelectuali". Mai era o postare pe aici acum vreo săptămână care cumpăra (!?) conturi Facebook. Trebuie sa fii un "intelectual" profund să cumperi conturi sau să-ți vinzi datele personale. Căutarea "gratuității" trebuie să aibă o limită iar limita este dată de cadrul legal.
 
Chiar acum am vazut si eu postarea...
Eu am cumparat acum ceva timp(1-2 ani) un cont de facebook de la el(din cate imi aduc aminte) care nu mai merge, nu am dat foarte mare interes acestei cauze, dar parca imi e ciuda pentru banii aia ce i-am dat. Am sa postez si eu pe extream, am cont acolo de multi ani.
 
Chiar acum am vazut si eu postarea...
Eu am cumparat acum ceva timp(1-2 ani) un cont de facebook de la el(din cate imi aduc aminte) care nu mai merge, nu am dat foarte mare interes acestei cauze, dar parca imi e ciuda pentru banii aia ce i-am dat. Am sa postez si eu pe extream, am cont acolo de multi ani.
il cunosti pe danut sper?
 
Loading...
Back
Sus