Tema Wordpress Pescuit

filmecrestineonline

Dany Z
Registered
Full Member
Salutare tuturor,

Asa cum am trecut in titlu,caut o tema pe nisa de pescuit (aventura) site de prezentare nu comert.
Am cautat pe net dar nu am prea gasit. Ma poate ajuta careva cu asa ceva? Multumesc
 
uite ce zice =chat.openai.com/

Dacă doriți să creați un site de prezentare pentru o aventură de pescuit, fără un scop comercial, aveți mai multă libertate pentru a vă concentra pe povestea aventurii și a experienței de pescuit, în loc de a vă concentra pe vânzări.

Iată câteva idei de ce să includeți într-un astfel de site:

  1. Descrierea aventurii de pescuit: Începeți prin a vă descrie experiența de pescuit în detaliu, de la locul în care va avea loc pescuitul până la echipamentul utilizat și modalitatea de ghidare a participanților. Povestiți despre peștii care pot fi prinsi, apei si peisajului inconjurator.
  2. Galeria foto și video: Includeți o galerie foto și video pentru a ilustra aventura de pescuit. Dacă aveți imagini sau videoclipuri de la aventuri de pescuit anterioare, adăugați-le la site-ul dvs. Acest lucru va ajuta participanții viitori să înțeleagă mai bine ceea ce îi așteaptă și să se bucure de cea mai bună experiență posibilă.
  3. Despre ghidul de pescuit: Prezentati ghidul care va ghida participanții pe parcursul aventurii de pescuit, descrieti experienta acestuia in domeniu, ce il face sa fie cel mai potrivit pentru aceasta aventura. Acest lucru poate oferi clienților mai multă încredere în aventura lor și să se simtă mai încrezători că vor avea o experiență de neuitat.
  4. Informații utile: Includeți informații utile pentru participanți, cum ar fi ce echipament ar trebui să aibă cu ei, condițiile meteorologice potrivite, harta cu locul unde se va desfășura aventura. În acest fel, participanții vor fi mai bine pregătiți pentru aventură și vor avea o experiență mai bună.
  5. Opțiuni de contact: Asigurați-vă că aveți o pagină de contact cu toate informațiile de contact necesare pentru a ajunge la dvs. sau la ghidul de pescuit, astfel încât potențialii clienți să poată lua legătura cu ușurință pentru a programa aventura lor de pescuit.
 
Chiar asta voiam sa spun si eu.
Isi poate face cu aceasta propria thema de Wordpress sau un landing page pentru ce vrea el.
 
Loading...
Back
Sus