tema premium wordpress gratis

Thomas

Member
Registered
Buna tuturor :)
Intentionam ca la inceputul anului viitor sa achizitionez tema Newspaper 7 (probabil multi dintre voi o cunoasteti), o tema de care sunt cu adevarat indragostit.
Azi, cautand diverse recenzii despre aceasta, am gasit un blog in care se explica cum poti descarca si activa aceasta tema gratuit.
Am urmat instructiunile si am instalat si activat tema pe un blog pe care il folosesc pt probe. Totul este ok, insa eu nu am mai cumparat pana acum o tema premium si nu inteleg prea bine la ce riscuri ma expun daca am procedat asa.
Exista vreo posibilitate ca cel care a pus tema la dispozitia tuturor sa introduca niste linkuri ascunse sau sa-mi afecteze securitatea blogului? Sau sa nu pot face update la tema cand va fi posibil?
Nu stiu daca este ok sa pun aici linkul de unde am gasit tema, insa va las tutorialul video in care se explica pas cu pas de unde o puteti descarca si cum sa o activati.
Daca doreste cineva sa o descarce si sa se uite peste ea sa-mi spuna daca este in regula, i-as fi tare recunoscator. ;)
 
Loading...
Back
Sus