Tema de site de seriale

adamas

Well-Known Member
Registered
Full Member
Salut, care credeti ca este cea mai buna tema pentru un site de seriale, sa fie aranjate serialele frumos dupa litere/ordine alfabetica, dupa sezoane si usor de navigat in site pentru un user?

Multumesc.
 
Se gaseste pe undeva grifus clean la free download? :) Sau o are cineva si se poate vinde?
 
Se gaseste pe undeva grifus clean la free download? :) Sau o are cineva si se poate vinde?
e cu licence key tema, degeaba o ai daca nu o ai activata pe domeniu cu toate functiile, iar daca gasesti deja una activata ( n-u-l-l-e-d ) cine stie ce virusi are prin ea.
tema e 60 dolari din cite am vazut.
 
e cu licence key tema, degeaba o ai daca nu o ai activata pe domeniu cu toate functiile, iar daca gasesti deja una activata ( n-u-l-l-e-d ) cine stie ce virusi are prin ea.
tema e 60 dolari din cite am vazut.
Acum m-am documentat putin,vad ca e si un cod promotional care ofera 40% reducere,si ar venii 36$ Cine o are,imi poate spune cum se prezinta la capitolul seo? Arata grozav tema!
 
Iti pot da eu aceasta tema la 25 de dolari am vreo 3 licente disponibile fara virusi fara nimic direct de la sursa vei avea fiecare update cand se va face daca te mai intereseaza contacteaza-ma o seara buna
 
Loading...
Back
Sus