Teapa site de sondaje

gabriel55

Well-Known Member
Registered
Full Member
In ultima defapt ultimele saptamani a aparut un site pe facebook,care toti il promoveaza cica ar plati 1.5 euro pe sondaje si daca aduci persoane pe link castigi si 1300euro pe luna.. defapt acest site e SCAM , e creat de 70zile si pare site rus... nu va recomand sa folositi..se numeste ECMERO .... nu stiu daca ati vazut pe facebook campania asta ce au inceputo persoane naive ce pun botul la asa ceva..
 
Si pe instagram multi ii fac reclama, unii zic ca chiar au si primit plata... Dar ma îndoiesc
 
Mi-am facut si eu, iar gramatica de pe acest site e la pamant rau de tot...
Ma gandesc ca folosesc un fel de translate , nu neaparat ca au scris ei gresit
 
da... e tradus prin translate, dar totul da de banuit, nu date contact, nu dovezi plata ,multi zic ca e scam si nu le-a aparut sa retraga , eu unu zic ca e o mare teapa... e facut sa castige prin adsense de pe urma alora care acceseaza sondajele si le afiseaza reclame..dar sa dai 1300 euro cine pune botul la vrajeala asta?
 
Daca e o firma care isi permite sa plateasca atata sigur ar trebui sa isi permita un translator pentru site ...
 
Au luat-o razna. E plin facebook-ul de el.

Nu va inscrieti, am un prieten care a facut asta si a dat link la toata lumea. Bine-nteles ca a ajuns la minimul de plata si nu are buton de withdraw. Incearca sa-i contacteze si el cum poate acuma, ca poate o fi un bug... Intre timp inca mai face reclama. :))
 
Eu am incercat sa imi fac cont dar nu imi permite, poate ma cunoaste. Desi spune Sunteti inregistrat, nu ma pot loga, recuperare parola nu vrea, deci... ce pot intelege?
 
o sa isi ia toti o mare teapa cand vor vedea ca nu primesc niciun ban..ala castiga prin adsense sa zicem 500-600usd pe luna si le da la sute de persoane 300-1300usd pe luna?pacat ca multi au pus botul la vrajeala ...e doar o inselatorie sa castige bani prin reclame
 
Loading...
Back
Sus