[Teapa]Problema licenta cumparata de la un user de pe forum - razvan001

sinner1696

Active Member
Registered
Full Member
@razvan001 te rog sa ma contactezi si sa imi dai o licenta functionala pentru tema dooplay/sau banii inapoi. Am trimis mesaje private in conversatia cu tine (presupun ca ajung daca a fost dechisa acum 6 luni, mie imi arata ca se trimit + ca le vad in conversatie) si ti-am dat tag intr-o postare. Am platit pentru licenta aia, pe site-ul pe care e licenta sta un script automat care nu mai posteaza de 1 luna+ pentru ca nu am licenta. Am asteptat de ceva vreme poate ma contactezi inapoi (nici n-am fost nesimtit sa imi retrag banii de paypal, chiar daca puteam). Si da, site-ul scade zilnic in traffic, literalmente a ajuns la 1k pe zi de la 5k.

+ m-ai tinut o saptamana fara licenta cand au schimbat formatul licentei si am fost nevoit sa imi cumpar una pentru ca tineam un site cu 15k traffic/zi fara postari zilnice.
licenta dovada 1.pngdovada 2.png
 
Ultima editare de un moderator:
Si eu am achizitionat in trecut o licenta pentru tema dooplay si dupa ceva timp na mai functionat am vorbit cu el mi-a dat alta licenta tot nefunctionala, si am decis sa nu mai imi bat capul.. oricum siteul meu nu avea asa multe vizite
 
Userul @razvan001 a fost banat pe forum. Nu a dorit sa raspunda des a fost online si a vazut acest topic.
Pe viitor va rog sa fiti mai atenti cu cine colaborati.
Topic mutat la sectiunea Lista Neagra - Useri.
 
Userul @razvan001 a fost banat pe forum. Nu a dorit sa raspunda des a fost online si a vazut acest topic.
Pe viitor va rog sa fiti mai atenti cu cine colaborati.
Topic mutat la sectiunea Lista Neagra - Useri.
Voi avea grija, mi s-a parut ca are ceva vechime pe forum. Nu ma suparam daca imi spunea ca i-au blocat contul de pe doothemes sau ca nu are bani sa imi returneze, m-a deranjat mult ca nu mi-a raspuns atata timp fiind activ pe forum.
 
Nu va inteleg de ce va obositi sa cumparati licente de la unul si altul, sa spunem ca lucrezi la site linistit si se intampla ceva cu licenta, ce faci? Stai dupa ala sa iti trimita alta... nu mai bine cumperi direct script-ul cu 50-60$ si stai mai linistit ? Multi dintre noi ne zgarcim pentru 20$, oricum banii aceia ii cheltui pe alte lucruri inutile. Eu doar mi-am spus parerea, nu o "luati" in nume de rau.
 
Loading...
Back
Sus