Teapa George Stavarache a.k.a Valentina95

Kaali

Member
Registered
Banned
Valentina95 a.k.a George Stavarache
In urma cu 2 ani am primit o teapa colosala de la George Stavarache ( La momentul respectiv prezentata pe arenaweb.ro si seopedia.ro ) Roforum nu exista.
Am vazut un banner precum ca vinde like-uri de facebook ... surpriza aceasi persoana. L-am contactat pe @AlexH i-am spus , i-am si aratat dovada ca este persoana in cauza surpriza ma trezesc cu acces redus pentru ca l-am facut tepar pe George Stavarache. INTERESANT
Respectivul se lauda cu un portofoliu de clienti , contactez fiecare client in parte ... uni au sarit in sus INSTANT ( fals - vorbim despre niste persoane publice ) Ii comunic lui @AlexH iarasi , scriu public ma trezesc cu postul sters si iarasi access redus ( Acum cu siguranta am sa iau ban )
In scuza formulata de @Valentina95 vedem defapt ca nu este George Stavarache ci iubita lui... si ar trebui sa credem ca ea nu da tzepe ( pana si poza de profil este fake ) ca ea este corecta si ca este iubita unu-i individ ce a dat teapa la minim 10 persoane ( Foloseste addmefast like4you , like4like pentru clienti ce au luat deja de la el ) - ( La instagram proxy ). Pe alte forumuri primea ban instant... dar fiind membru VIP si probabil platind reclama si o donatie ramane ca deh are statut de VIP.
In fine, asta este noi suntem prostii alti destepti cine ne pune sa trimitem banii la toti tepari ( prin banca pe cont de femeie - si nu este valentina )
Intrebarea este daca individ mai da teapa @AlexH platesti tu ? daca tot il ti in brate? ( Intr-un comunicat acum ceva timp am citit ca la tine nu conteaza si daca iti este prieten in viata reala primeste ban daca greseste. )
Asa ca: Daca va da teapa George Stavarache a.k.a Valentina95 ar trebui contactat @AlexH sa va returneze sumele de banii pierduti ... pentru ca il sustine.
@AlexH eu am fost pacalit de acest mucos cu suma de 940 de lei , te rog pe forumul tau si in mod public sa imi returnezi chiar tu suma pentru ca garantezi pentru el , stergi posturile unde este acuzat si mai aduci la tacere un membru ce il acuza.
Sa imi comunici te rog ce metoda de plata te avantajeaza , transfer bancar , paypal sau skrill.
Multumesc
 
Ultima editare:
Mai mult ca sigur ai luat Acces Redus pentru limbaj.
Ai prezentat vreo dovada ca Valentina ti-a dat teapa?
Ca are poza fake la profil , nume etc...... Tu nu ai poza deloc , ar trebui sa se faca asta si in cazul tau? Numele Kaali e numele adevarat? Scrie in buletin exact asa ?
Si ca sa sti eu am vorbit cu AlexH de Valentina , mi se pare si mie ceva suspect dar pana nu am gasit o dovada nu am putut sa banez.
S-a dat de gol aici pe forum si urmeaza sa fie banat/banata, ( ii multumesc unei persoane de aici pentru dovada ).
Si pana la Ban , nu inseamna ca daca o persoana a dat teapa cineva din familie sa nu mai poata accesa forumu ( aici e mai ciudat ca nu suntem de la DNA sa stam toata ziua la verificari)
 
Tocmai aia este problema , eu am furnizat dovezile nu altcineva inca de acum 2-3 saptamani. Te asigur ca limbajul a fost unul academic !
( Urmeaza sa primeasca ban ? Pai de ce nu ii dai direct? Aaaa este pe baza de programare am inteles. ) Am incheiat orice discutie. M-am lamurit de nepotism.
 
Ultima editare:
Tocmai aia este problema , eu am furnizat dovezile nu altcineva inca de acum 2-3 saptamani. Te asigur ca limbajul a fost unul academic !
( Urmeaza sa primeasca ban ? Pai de ce nu ii dai direct? Aaaa este pe baza de programare am inteles. ) Am incheiat orice discutie. M-am lamurit de nepotism.
Mie nu mi-ai trimis nici o dovada, dovada am primit-o de la alt utilizator si da e pe programare ca nu pot sta toata ziua la Pc sa verific ....... (am servici, familie si astea sunt pe primul loc ) Eu de cand sunt nu am luat o teapa si sti de ce ? Pentru ca tot timpul m-am informat inainte sa fac o "afacere" online.
 
Cat timp ai stat sa scrii pe aici formulai ban-ul acela de mult. Ma rog utilizatori si-au facut idee despre programarea la ban , nepotism , favorizare etc.. Eu am trimis de 2-3 saptamani dovezi , tu ai primit , dar vii si imi spui ca nu ai timp , dar ai timp sa lasi reply-uri pe forum. Nu suntem idioti si nici dobitoci. Am incheiat , ce era de demonstrat sa demonstrat.
 
Nu suntem idioti si nici dobitoci. Am incheiat , ce era de demonstrat sa demonstrat.
nici @AlexH si nici vreun moderator de pe acest forum nu tin in brate sau acopera vreun tepar, persoana pe care ai acuzat-o este datoare la replica, de aceea nu a luat ban imediat, acest forum nu este responsabil ca tu ai luat teapa, administratorul si moderatorii nu dau socoteala userilor pentru actiunile lor, asta ca sa fie clar pentru toata lumea.
 
:)) , am discutat cu alex , am prezentat dovezile , like-urile nu sunt aduse cu site-urile de mai sus , puteti incerca sa vedeti ca nu functioneaza , eu aduc si 50k intr-o zi , am clienti f multumiti cu care colaborez in fiecare zi , plati de ordinul x000 , nu stiu ce vrei , cine esti ... ai contactat acele persoane , ti-am aratat destul de bine dovada cand acele persoane m-au contactat prin firma lor si au facut comanda , ulterior fiind foarte multumite , insa tu nu mi-ai aratat dovada cand le-ai cautat si ti-au zis ca nu ma cunosc .. atunci tu nu ai mai raspuns ..
 
atat vreau ! singurul lucru .. lasa aici dovada cu screen cum ca eu am dat teapa ! lasa conversatia cu unul din aia 10 care zici ca i-am tepuit ! atat te rog !
inca ceva .. te rog lasa dovada ca ti-am dat eu teapa de 940 ron :))
 
Sigur , chiar asta am sa fac , am sa scot extrasul de acum 2 ani , unde ti-am platit. Amuzantule ( parca erai femeie ) 2: Alex Este moderator si pe ArenaWeb nu mai tine minte ce a facut acest individ ?. @cnusi atata timp cat el se distreaza pe aici sub pseudonim de femeie , eu sunt unul dintre tepuiti , am trimis de la link-uri la print-uri si ce naiba o mai fi si el inca este... Nu pot crede doar ca este "tinut" in brate sau el furnizeaza cu ceva aici .. poate o donatie , poate un serviciu ... Tocmai de aceea cand va venii urmatorul tepuit sa onorati voi teapa primita de individ si nu va dura mult. Dar voi scoate maine extrasul ( George maine sa nu imi spui ca era contul lu ma-ta , sau sora sau x verisoare ca nu platesc favoruri sexuale sau alte bazaconii ce mai ai in cap de orice tip. AM PLATIT IN CONTUL FURNIZAT DE TINE PE ARENAWEB , suma de 940 ron si nu am primit nimic.
Dovezile pe masa, el ramane ...pardon ea.
Multumim pentru nepotism, eu chiar am incheiat pentru ca imi este rusine de rusinea mea sa ajung sa imi pierd din timpul meu pretios sa stau sa demontez cine este individul cand se stie destul de clar. Am sa las dovada in clar pe pm la @AlexH , daca vrea sa faca ce vrea sau sa se comporte ca si pana acum.
Multumesc pentru teapa George Stavarache si multumesc Roforum ca ii sprijiniti ( Sa nu uitati sa imi da-ti ban pe n motiv ce va vine in minte ca la tacere m-ati pus de 2 ori. ( Oare or mai fi si altii ? ce li-sa sters posturile? ban? cred ca da )
 
Ultima editare:
Cred ca ca ma confuzi ! Arata-mi dovada , pentru ce am cerut eu 940 ron si ti.am tras teapa .. arata si dovezile cum ca eu am tepuit 10 persoane sau minim 1 :)) vreau sa fie totul transparent sa vada toata lumea ! Eu o sa las aici public orice dovada !!
 
Sigur , chiar asta am sa fac , am sa scot extrasul de acum 2 ani , unde ti-am platit. Amuzantule ( parca erai femeie ) 2: Alex Este moderator si pe ArenaWeb nu mai tine minte ce a facut acest individ ?. @cnusi atata timp cat el se distreaza pe aici sub pseudonim de femeie , eu sunt unul dintre tepuiti , am trimis de la link-uri la print-uri si ce naiba o mai fi si el inca este... Nu pot crede doar ca este "tinut" in brate sau el furnizeaza cu ceva aici .. poate o donatie , poate un serviciu ... Tocmai de aceea cand va venii urmatorul tepuit sa onorati voi teapa primita de individ si nu va dura mult. Dar voi scoate maine extrasul ( George maine sa nu imi spui ca era contul lu ma-ta , sau sora sau x verisoare ca nu platesc favoruri sexuale sau alte bazaconii ce mai ai in cap de orice tip. AM PLATIT IN CONTUL FURNIZAT DE TINE PE ARENAWEB , suma de 940 ron si nu am primit nimic.
Dovezile pe masa, el ramane ...pardon ea.
Multumim pentru nepotism, eu chiar am incheiat pentru ca imi este rusine de rusinea mea sa ajung sa imi pierd din timpul meu pretios sa stau sa demontez cine este individul cand se stie destul de clar. Am sa las dovada in clar pe pm la @AlexH , daca vrea sa faca ce vrea sau sa se comporte ca si pana acum.
Multumesc pentru teapa George Stavarache si multumesc Roforum ca ii sprijiniti ( Sa nu uitati sa imi da-ti ban pe n motiv ce va vine in minte ca la tacere m-ati pus de 2 ori. ( Oare or mai fi si altii ? ce li-sa sters posturile? ban? cred ca da )
Nu sunt moderator sau ceva dar latrii cam mult, dupa parerea mea. Continui sa acuzi pe chestii nefondate. Daca ar fi sa aleg, tot pe tine te-as bana pentru calomnie. La un proces deschis, unde nu prezinti dovezi, persoana respectiva te poate baga la calomnie. Cam asta este si situatia ta. Tragi forumul la raspundere pentru ceva ce nu esti in stare sa dovedesti ca s-a intamplat, si mai zbieri si in gura mare prin topicuri. Mi se pare absurd si foarte penibil sa faci asa ceva. Nu am treaba cu nici unul, nu ne cunoastem, asa ca pot fi foarte subiectiv. Esti penibil. Mai putin text, mai multe dovezi... si sunt convins ca se va rezolva. Valentina sau cine ar fi in spatele contului, nu este obligata sa dovedeasca nimic, pentru ca nu ea este cea care acuza. Tu acuzi, tu aduci dovezi. Valentina, nu are nici o obligatie sa arate metodele prin care lucreaza sau altceva. Si nici altfel de dovezi cum ca nu te-a tepuit, atata timp cat dovezile tale sunt inexistente, cel putin, public. In fine, pace!
 
@Deucalion tu ai citit cand am scris ca am dat pm-uri ? cu cine este si ce face? inclusiv am pus si un link cu istoricul lui ? sau citim doar ce ne convine? + Am mailuri de la persoane publice ce el sustine ca el a lucrat si ei CLAR neaga .. sa il cred pe tepar asta deja cunoscut sau pe ei ?
Am dovedit ce era de dovedit, ca se lucreaza pe baza de nepotism , ca este nevoie de programare la ban cu un tepar mega-cunoscut pe 3 forumuri.
Asa ca din acest moment ma intorc fix la ale mele. Salut
Cine este interesat de identitatea teparului ce si-au luat tepe de la ( producatorul magic de x00000000 sume il are aici )
https://www.facebook.com/stavarachegeorge95
Telefoane: 0751 961 554 - 0742 461 667
Atentie ( In unele anunturi locatia lui se schimba ) Braila - Faurei - Ianca
Atentie: Platile se fac pe gagicasa ( care se ocupa cu web ea este un guru al internetului , sau a lu masa ( sorsa ) inca nu am aflat exact
Defapt ea va vinde serviciile: https://www.facebook.com/valentynamirela95 ( :))))))))))) )
Eh din pacate mai suntem cateva persoane ce in viata ne facem temele bine.
Spor la tepe in continuare si spor la puscarie cand o sa ajungi.
Am incheiat si un mare SALUT. ( Sper sa stergeti si postul asta daca il tot luati in brate )
 
Ultima editare:
@Deucalion tu ai citit cand am scris ca am dat pm-uri ? cu cine este si ce face? inclusiv am pus si un link cu istoricul lui ? sau citim doar ce ne convine? + Am mailuri de la persoane publice ce el sustine ca el a lucrat si ei CLAR neaga .. sa il cred pe tepar asta deja cunoscut sau pe ei ?
Bun, si de ce vrei neaparat sa primeasca ban? Mi se pare mie sau de cand ai luat teapa, ii cam urmaresti viata? Daca tu ai dreptate si conducerea gresteste si nu il baneaza, de ce mai latrii atat? Vezi-ti de viata ta si iesi de pe forumul asta care nu lucreaza corect. Repet, penibil... Daca vrei sa faci un bine si sa convingi lumea cum ca adminii gresesc, fa dovezile publice si fiecare trage concluzia care o vrea. Nu iau apararea nimanui, doar ca nu cred ca stii cam cum sta treaba. Daca tu trimiti dovezi prin mesaje, lumea nu poate stii ca el este tepar doar pentru ca ai zis tu...
 
De ce caut sa primeasca ban? ( ESTE UN TEPAR? ) Saracutul de el ... sa reabilitat... nici criminalul nu trebuie bagat la puscarie ... de ce sa stea la puscarie offff... hai ca ne luam la misto destul. Apropo eu nu latru ca nu sunt caine ... sau esti stavarache cu alt cont? ca pe alte retele are cate 5 si isi lasa singur recenzii , sigur nu esti unul dintre ele? :)))))) Nu stiu daca tu cauti sa ma enervezi sa nu stii sa citesti. De 2 ori am prezentat dovezile si posturile au fost sterse ( de careva ) si eu cu acces redus, apoi am trimis pe pm la 2 persoane DEGEABA , apoi am scris aici si am mai postat mai sus inca un link , fb lui etc... Reciteste totul , dovezile au fost puse. Moderatori admini anuntati. Asta este mi-am furato ... trec peste. Nu este corect ceea ce se intampla atata tot ... si atunci cand se sustine corectitudine dar.. nu mai este treaba mea. Am spus , prezentat .. iar eu nu sunt platit de ( stavarache ) pe la spate sa imi pierd timpul.
Cine are ochii sa vada.
All Hail "Nepotism"
Bun, si de ce vrei neaparat sa primeasca ban? Mi se pare mie sau de cand ai luat teapa, ii cam urmaresti viata? Daca tu ai dreptate si conducerea gresteste si nu il baneaza, de ce mai latrii atat? Vezi-ti de viata ta si iesi de pe forumul asta care nu lucreaza corect. Repet, penibil... Daca vrei sa faci un bine si sa convingi lumea cum ca adminii gresesc, fa dovezile publice si fiecare trage concluzia care o vrea. Nu iau apararea nimanui, doar ca nu cred ca stii cam cum sta treaba. Daca tu trimiti dovezi prin mesaje, lumea nu poate stii ca el este tepar doar pentru ca ai zis tu...
 
@Deucalion tu ai citit cand am scris ca am dat pm-uri ? cu cine este si ce face? inclusiv am pus si un link cu istoricul lui ? sau citim doar ce ne convine? + Am mailuri de la persoane publice ce el sustine ca el a lucrat si ei CLAR neaga .. sa il cred pe tepar asta deja cunoscut sau pe ei ?
Am dovedit ce era de dovedit, ca se lucreaza pe baza de nepotism , ca este nevoie de programare la ban cu un tepar mega-cunoscut pe 3 forumuri.
Asa ca din acest moment ma intorc fix la ale mele. Salut
Cine este interesat de identitatea teparului ce si-au luat tepe de la ( producatorul magic de x00000000 sume il are aici )
https://www.facebook.com/stavarachegeorge95
Telefoane: 0751 961 554 - 0742 461 667
Atentie ( In unele anunturi locatia lui se schimba ) Braila - Faurei - Ianca
Atentie: Platile se fac pe gagicasa ( care se ocupa cu web ea este un guru al internetului , sau a lu masa ( sorsa ) inca nu am aflat exact
Defapt ea va vinde serviciile: https://www.facebook.com/valentynamirela95 ( :))))))))))) )
Eh din pacate mai suntem cateva persoane ce in viata ne facem temele bine.
Spor la tepe in continuare si spor la puscarie cand o sa ajungi.
Am incheiat si un mare SALUT. ( Sper sa stergeti si postul asta daca il tot luati in brate )
De ce nu pui totul public? Dacă zici că e țepar/țepară pune aici toate dovezile, nu un link către un forum mort de mai bine de 1 an și jumătate. Ai ”upload file”. Încarcă plăți, conversații tot. Blurează datele sensibile precum telefon, email, adresă etc. Nu am colaborat cu voi, dar nu-mi inspiră încredere postul tău. Ai ceva de ascuns de trimiți doar pe privat? Bagă public, să vadă tot omul (foștii, actualii și viitorii colaboratori cu ”acuzatul/acuzata”)
 
@Valentina95 este George Stavarache. Dovada eu am dat-o lui @Mariuselll . Mai departe este decizia adminilor. Să fie sănătos. Mie nu mi-a dat țeapă și nici nu îmi va da. Știu bine de tot topicul de pe arenaweb prezentat de @Kaali
@Kaali : am întâlnit pe acest forum un singur user atât de agresiv precum ești tu - @Cultura. A fost banat înainte să apari tu
 
@Naruto9 am mai pus de 2 ori si mi-sa sters posturile + acces redus :))) de cate ori sa le mai trec? @AlexH cate pm-uri ai de la mine cu cine este individ? A? Iti aduci aminte cand clona pana si arenaweb ? Acum sunteti tovarasi? :)))
3: Naruto9 pai daca forumul acela este mort nu il mai luam in seama sau cum? sau ce sa intamplat acum 2 ani nu mai conteaza?
Am pus public dovezile si sau sters de 2 ori , am trimis si pm-uri si nu au fost bagate in seama, astazi din lipsa de ocupatie am mai scris si aici.
Acum sa va vad ce reactii mai aveti cand o sa de-a alta teapa Stavarache .. sunt curios ... ce o sa mai spuneti atunci.
Ma intorc la lucrul meu ... a fost suficient ca m-am deranjat sa va si aduc la cunostinta si sa imi pierd timpul.
Si da sunt fustrat 940 de lei este un salariu in romania si eu i-am dat unu-i tepar ce si-a batut joc de munca mea ... si a disparut in ceata.... dar daca tot sustineti ca de ce ar trebui macar sa primeasca ban ... dati-mi voi munca mea ca eu nu ma supar.
 
Cum am spus, nu va unosc pe nici unul. Iar de admini, daca il favorizeaza, nu vad de ce te-ai mai chinuii atat sa scrii despre el. Plus, nu vad unde sunt acei 940 lei, deoarece, pe arena ai specificat vreo 70 usd, acum aprox 7 ani. Ti-ai mai luat teapa de la el, intre timp? In fine, treaba voastra.
 
Nu este vb de mine .. sau de Stavarache George .. el a recunoscut ca a dat o teapa acum cativa ani de 11 sau 13 dolari .. si-a cerut scuze .. toate platile pe care le.am primit eu sau el au fost doar pe numele lui in contul lui sau pe paypal-ul lui .
Nu inteleg la ce se refera asta ... Cine este interesat de identitatea teparului ce si-au luat tepe de la ( producatorul magic de x00000000 sume il are aici )
 
Loading...
Back
Sus