Te-ai intalni cu o femeie de 2.5M inaltime?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am vazut un documentar astazi despre femei care au o inaltime de peste 2M si problemele acestora, mai ales pe parte de dragoste.
Toate au probleme cand vine vorba de intalniri, chiar am vazut un tip care pur si simplu a fugit cand a vazut cat de inalta este tipa cu care se intalneste.

Personal nu vad care este problema daca femeia are peste 2 metri inaltime. Atat timp cat ma simt bine in prezenta ei, arata bine, restul sunt doar amanunte. Poate spun asta ca am 1.91M si nu ar fi asa mare diferenta, dar pentru un barbat de 1.60M sau 1.75M cred ca ar fi o diferenta mare.
Desigur ca documentarul este realizat in America unde daca esti diferit vei fi tratat foarte rau de cei din jurul tau.

Tu te-ai intalni cu o femeie de oeste 2M inaltime?
Daca raspunsul este NU, poti motiva de ce?
Ce conteaza pentru tine la o femeie?
landscape-1436986311-34143-ep101-011-1.jpg

my-giant-life-nancy-bio.jpg

1987d622340e198f2753a9a1fadf66be.jpg

my-giant-life-colleen-bio.jpg


Ce parere aveti?
 
Eu m-as intalni, fara e draguta...nu conteaza inaltimea...sau altele atata timp cat exista dragoste...
Eu 1,88 inaltime, 90 kg...merge :p
 
Mie nu mi-ar placea. Imi plac cele mai micute ca mine, simt o mai mare atractie pentru ele.
Cand iau o femeie in brate si o cuprind toata simt ca o pot proteja, pe cand la una mare .......
 
Oh fu*k... greu de spus, dar nu cred ca m-as intalni cu o femeie de 2.5m... Eu avand 1.85m, m-as intalni maxim cu una de 1.90m daca chiar imi place. In general am aceiasi parere ca si Mariuselll, imi plac cele mai micute ca mine. (acum nu ma refer la cele minione... vorbesc de cele intre 1.60m-1.75m, in cazul meu)
 
Eu m-as intalnit indiferent ca are 1.5M sau 3M. Daca imi place de ea ca femeie, este interesanta, atunci nu vad nici un motiv sa nu ne intalnim, etc.
O femeie tot femeie este indiferent ca are 3M sau 1.5M si va avea nevoie de imbratisarea si protectia ta.
Plus e posibil cu o femeie super inalta sa mergi in orice cartier rau famat si toata lumea sa iti spuna Sarut Mana Sefu. :D
 
Eu m-as intalnit indiferent ca are 1.5M sau 3M. Daca imi place de ea ca femeie, este interesanta, atunci nu vad nici un motiv sa nu ne intalnim, etc.
O femeie tot femeie este indiferent ca are 3M sau 1.5M si va avea nevoie de imbratisarea si protectia ta.
Plus e posibil cu o femeie super inalta sa mergi in orice cartier rau famat si toata lumea sa iti spuna Sarut Mana Sefu. :D
Da, asa este... probabil sunt eu mai limitat in gandire pe moment. Plus ca nah, personal, nu am probleme cu cei din cartierele rau famate. Nu-s asa de pr*sti incat sa-si taie singuri craca de sub ghiare. :))
 
Sincer nu am avut parte pana acum de o femeie de peste 2m, si daca nu as fi casatorit nici nu as refuza o femeie din cauza inaltimii.
 
Loading...
Back
Sus