Super oferta pentru site-uri de filme online (TubeAdvertising.eu)

Ce se intampla cu link care sunt deja active? Vor face redirect catre alta oferta cand aceasta va fi oprita?
Traficul merge in smartlink cand va fi oprita, nu se pierde! depinde ce si-a setat fiecare la fallback!
Am scos peste 200 euro din oferta asta, pacat... :(
Sper sa revina si eu , e oferta foarte buna. Asteptam feedback!
 
Sper doar sa revina cu minim 0.20 ca sa fie profit destul de mult sincer. :))
Eu sper sa ramana asa sau in cel mai rau caz sa nu o inchida de tot, nu depinde de noi. Daca calitatea a fost buna pentru ei, revine.
 
The following offer has been paused by the advertiser. Please stop the traffic to this offer.

RIP :(
 
Ultima editare:
The following offer has been paused by the advertiser. Please stop the traffic to this offer.

RIP :(
Nu e RIP :)) Rabdare 1-2 zile, inca nu ne-au spus ca e gata. Acordul a fost 3k instalari de test la 0.3 centi apoi, dupa verificarea calitatii se rediscuta termenii pentru inca 15-20k instalari. Mentinem payoutul sau scade , daca a fost trafic bot (ce nu e cazul) se opreste de tot. Noi am tinut oferta pana a facut aproape 3500 instalari, am tras de timp putin sa spun asa, ne descurcam noi cu ei :)
 
Salutare tuturor, oferta a fost reactivata momentan dar la un payout mult mai mic. Eu unul sunt multumit ca ne-au lasat sa continuam, stiu ca urmeaza critici referitoare la payout dar mai bine de atat momentan nu s-a putut obtine. Vedem pe viitor. In orice caz este o oferta buna pentru traficul desktop si se pot face bani frumosi, chiar si cu trafic putin. Va urez succes!

edit: A fost adaugat si un landing nou, ar trebui sa mearga bine mai ales pe traficul pop-up
 
Ultima editare:
Macar 0.15 sa se fi pus si era destul de decent, speram sa ne descurcam si cu 0.10.
Asta e tot ce am putut obtine, cine crede ca merita o promoveaza, cine nu, continua cu ce avea inainte. Cu parere de rau dar nu ne imbogatim de pe urma unei oferte de genul nici noi. Vrem sa diversificam, venim cu chestii noi, o sa urmeze si altele. La multi ani tuturor si un an nou cat mai profitabil:)
 
Salutare tuturor, dupa o lunga absenta de pe forum am revenit cu ceva noutati.

Dupa o perioada de tratative am reusit sa reactivam oferta asta dar sub o alta forma. Aceasta va avea un payout mai mic dar un flow mult mai usor pentru instalare, practic puteti numi fisierul de install cum vreti voi si sa-i puneti linkul de download direct pe un buton din site-ul vostru.
Va invit sa cititi cu atentie descrierea ofertei si in cazul in care aveti intrebari nu ezitati sa ne scrieti aici, in sectiunea de support din platforma noastra sau pe chatul live.
Login | TubeAdvertising
Spor la bani va uram!
 
Loading...
Back
Sus