Super oferta pentru site-uri de filme online (TubeAdvertising.eu)

TubeAdvertising

Support Official
Registered
Full Member
Support Official
Salutare tuturor, am bagat in Marketplace o oferta ce cred ca se potriveste perfect pentru cei ce au site-uri de filme online. Aceasta plateste cand userul descarca si instaleaza VLC Media Player, momentan ne-au dat doar un landing de download dar in curand o sa primim si ceva pre-landinguri.
Oferta este: https://admin.tubeadvertising.eu/en/offers/278 si converteste numai pentru traficul Desktop, va puteti seta la Fallback unde vreti sa mearga traficul Mobile si tableta. Sunteti liberi sa va creeati pre-landinguri daca vreti.
 
Salutare, oferta se bucura de mare succes inca din prima zi. In curand adaugam si cateva pre-landinguri si o sa vorbesc cu sponsorul daca e ok si o varianta pentru site-urile de tip Adult. Spor
 
Daca aveti idei de promovare sau idei pentru landinguri va rog sa le postati aici, vom vorbi cu sponsorul si vom incerca sa le implementam.
 
0.30 € per install
Oferta e deschisa in toata lumea, landingul e in romana dar e ideal daca aveti useri romani ce acceseaza site-urile voastre din alte tari.
Daca aveti site-uri internationale si doriti landing in Engleza se rezolva.
 
Daca aveti site-uri internationale si doriti landing in Engleza se rezolva.
Cred ca ar trebui pus ca default limba romana si engleza, apoi afisat in functie de limba setata in browser de catre utilizator.
 
Cred ca ar trebui pus ca default limba romana si engleza, apoi afisat in functie de limba setata in browser de catre utilizator.
Exista o problema cand faci redirectionarile in functie de limba setata in browser, spun din experienta asta, in tari precum Italia, Spania chiar si Germania, MULTI instaleaza browserul cu limba default (Engleza), se descurca sa navigheze dar cand ii dai un landing cu o descriere il inchide subit ca nu intelege nimic sau prea putin sa faca o actiune pe el si sa aduca o conversie... am patit pe alt gen de oferte. Oricum oferta in sine este pentru utilizatori romani, asa ni s-a cerut, nu ne-au spus ca vor numai din RO deci, eu am deschis WW pentru ca stiu ca sunt multi useri romani ce acceseaza din afara site-urile de genul si e pacat sa restrictionam. Ideea oricum e foarte buna, o sa vb cu ei sa vedem daca vor sa faca treaba asta si incercam, de ce nu.
 
Daca nu afecteaza conversia/cookie, atunci poti pune un buton gen Translate unde iti poate alege limba. Se poate pune google translate pentru a nu fi multa munca.
Dar daca merge asa cum este nu e nevoie de schimbari.
 
La cretives ar merge daca ati baga si ceva mai diversificat. "Joaca acum" nu merge pe site-uri de filme spre exemplu. "descarca toate" nu merge cand e pus pe un film anume, descarca toate ce ??? etc ... fake playere sunt ok dar multi se feresc sa mai dea click pe ele tocmai pentru ca sunt obijnuiti cu ele. Eu nu m-as sfii sa fac personal un banner de genul descarca VLC pentru a putea urmari la calitate maxima, sau ma rog, ceva care chiar se preteaza cu landing page-ul .... adica de unde pleaca si unde ajunge .... just saying ...
 
La cretives ar merge daca ati baga si ceva mai diversificat. "Joaca acum" nu merge pe site-uri de filme spre exemplu. "descarca toate" nu merge cand e pus pe un film anume, descarca toate ce ??? etc ... fake playere sunt ok dar multi se feresc sa mai dea click pe ele tocmai pentru ca sunt obijnuiti cu ele. Eu nu m-as sfii sa fac personal un banner de genul descarca VLC pentru a putea urmari la calitate maxima, sau ma rog, ceva care chiar se preteaza cu landing page-ul .... adica de unde pleaca si unde ajunge .... just saying ...
Ai dreptate, atat am primit de la sponsor, nu e oferta noastra, am cerut deja aprobare pentru cateva landinguri noi si ceva bannere, cand primim anunt aici si le gasiti si acolo.
 
Salut, cat o sa fie valabila oferta?
Salutare tuturor. Oferta va fi optita in cursul zilei de astazi, am ajuns la cele 3000 de install-uri cerute, vor verifica calitatea traficului si ne vor comunica daca mai continuam cu acelasi payout, se micsoreaza sau oprim de tot!
In momentul opririi / redeschiderii veti primi un email automat de la platforma pe adresa setata de voi in sistemul nostru. Toate cele bune!
 
Loading...
Back
Sus