Super oferta la telefoane care pot fi vandute la pret dublu

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Cine are spirit de afaceri poate profita de oferta aceasta.
Telefoane la super configuratie, multi nu au calculator, laptop cu aceasta configuratie cu preturi intre 59-199$.
Reducerea incepe maine.
Nu mai spun ca bateria este de 3 ori mai mare decat la samsung s9.
Samsunt 3000 mAh iar acesta are 9000 mAh + Wireless Charge inclus in pret.

doge2.png doge900.png

Link pagina de oferta
Link pe pagina la shop

Telefoanele se pot vinde usor la pret dublu, deci profit destul de mare. Chiar daca le vindeti la pretul oficial tot scoateti 69$ per telefon.
 
Cine cumpara un asa brand:/
Ai dreptate,romani cauta branduri cu ''nume'' mari precum Samsung,Iphone etc care din pacate majoritate sunt produse tot in China...Chiar daca sunt mai putin cunoscute si Chinezi au branduri foarte bune Honor8 ,UMI,ZTE,Xiaomi,etc mai putin cunoscute desi raport calitate,configuratie pret multe sunt peste cele de fite.Exact ca la elecrocasnice/elecrtonice lumea se bate pe Bosh,Samsung,Sony,LG,Panasonic etc dar asta nu inseamna ca branduri ca AGA ,Miele,Gaggenau,TurboChef,Thermador care sunt titani desi sunt necunosuti la noi nu brand bun.Noi romani cred ca avem inca problema efectului de turma de care greu scapam..daca vecinul are Iphone eu trebuie sa imi iau ceva peste el sa fiu mai smecher..Duminica frumoasa la toata lumea.
 
Ati uitat o chestie.
Din pacate degeaba ai hardware la telefon daca nu ai gigant brand sa optimizeze softul perfect pentru el. Poti aduce performante mult marite, prin sistemul de operare, nu doar hardware. Sunt n clipuri pe youtube ce demonstreaza cum un soft bun poate face o camera de telefon sa fie de n mai buna ca inainte. Acelasi lucru se aplica la tot.
Bineinteles, nu contest, si marketingul isi spune cuvantul.

Eu m-am lacuit cu electronice din China, 3-6luni cade mai tot. Daca pot cumpara din tara cu garantie bine, daca nu, din china cumpar doar chestii ce nu se pot strica.
 
Asta e doar marketing afiliat, nicidecum o idee geniala de afacere ;)
Poate asta e parerea ta, insa nu as recomanda daca nu e o afacere buna si eu nu as fi dispus sa o fac.
Eu cumpar mult de aici si no brand cum le spuneti voi care merg super ok, IAR ca software sunt de nota 10 daca tot sa adus vorba.
Uneori Mai Este si neputinta de a cumpara, a face o afacere, frica, asa CA incepem sa spunem ca sunt naspa.
Nu uita ca pentru aproape 2 miliarde de oameni sunt super branduri.

Legat de afiliere:
1. Eu caut pentru mine oferte, se pierde timp, crezi ca se merita sa pun fara link?
2. Chiar cu link pus, mai bine preferi sa cauti produsul shop-ul o ora decat sa intri de pe link meu
3. Nici un link postat de mine aici nu a generat macar un comision desi stiu destui care au cumparat dupa postarile mele
4. Deci chill, nu fac eu bani din postare....
 
Ultima editare:
Tine cont ca majoritatea oamenilor care citesc forumul asta sunt si traiesc in Romania, nu ne explica noua ce merge in afara unde traiesti tu ;)
 
Tine cont ca majoritatea oamenilor care citesc forumul asta sunt si traiesc in Romania, nu ne explica noua ce merge in afara unde traiesti tu ;)
Chiar nu îți înțeleg atitudinea.
Contează unde trăiește cineva pentru a știi?
Dacă nu îți convin recomandările mele poți alege alte forumuri ca sunt destule .
 
Cred ca a fost cea mai atre asta cu brandul .
Vrajeala de doi bani .Eu si cred ca mai toti cei de prin grupurile de amici nu cumpara brand .
Preferam telefoane ieftine (china ) , le rupem la maxim 6 luni 1 an si apoi modele noi .Asa faci cadouri oricand la nepoti si sincer spun ca nu am avut nici macar un telefon luat pe care dupa 6 luni sau un an sa-l dau strciat , toate merg ireprosabil .
De fapt dupa cum spuneti cand vb la telefon , arati tuturor telefonul ca este brand , firma , nu ca functioneaza :)) .
Tot ce este brand pe piata din ce vad e de la cei care iau telefoane la abonament , in rest vanzare in magazine to low .
 
Sincer, nu toate produsele din china sunt de proasta calitate. Eu am xiaomi mi max 2 am avut xiaomi mi a1, plus power bank de 20000 mah de la aceasi firma si pot pune ca raportul pret/calitate este incredibil de avantajos.
 
Din pacate totul este Sold Out. Au fost doar 3000 bucati la oferta din fiecare model care sau vandut in cateva ore.
Acum sa asteptam urmatoarea oferta.
Eu am xiaomi mi max 2
Eu am redmi 3 si 5 care merg super. :D
 
Loading...
Back
Sus