Sunte de acord cu aceasta sugestie?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am avut o discutie astazi pe tema asta si pentru a putea lua o decizie finala va intreb si pe voi.

Ce spune de o categorie privata pe forum unde sa gasiti filme si seriale in format hd, cu sub acolo unde se poate. Pentru ca este pe privat nu poate fi gasit de DMCA.

Accesul la aceasta sectiune va fi contra cost.
1.36$ pe luna acces
Se poate lua acces si cu credite iar conversia va fi 140 credite pentru 1.36$

Ce spuneti de aceasta idee?
Ati plati 1.36$ pe luna pentru asta?
Poate va intrebati dece nu pun gratis. Raspunsul este simplu, pentru ca nu vreau sa muncesc degeaba.

O alta intrebare este: sa fac aici categorie privata sau un alt site special pentru asta cu aceiasi suma pe luna.
 
eu chiar caut un astfel de site. chiar daca trebuie sa platesc, atat timp cat este ordonat, la zi cu toate noutatile. Si sunt ferm convins ca nu voi fi singurul
 
1.Va trebui sa ai cam 100 de #abonați pe lună să merite, la câți au comentat postul greu sa găsești, eu sunt de acord,
2. Varianta cu alt [HASHTAG]#web[/HASHTAG] site mi de pare mai ok,
3. Cineva a postat "depinde ce [HASHTAG]#filme[/HASHTAG]", de poate introduce și o categorie de genul "ce film ai dori sa vezi",
4. Alex singur nu vei putea face față, îți va trebui o echipa de trei _patru , de merita?
5. Decizia este in totalitate a a ta, baftă!
 
Alex sory ca iti tai avantul insa din pacate va fi munca voluntara .
Spun asta pentru ca majoritatea doresc filme aparute recent sau care trebuie sa apara si le vor daca se poate si in format foarte bun .
Multi doresc sa faca si bani din site genul netu tv , openload , etc si nu gandesc ca pot scoate bani mai frumosi daca isi pun ei reclama pe film (asta pentru ca nu au incercat ) .
Este un proiect foarte bun parerea mea si foarte ieftin insa nu prea cred ca va avea reusita , daca ma insel ma poti trece si pe mine ca abonata daca pui pe un alt site deoarece stii ca eu doresc filme pe alta nisa care nu necesita subtitrare :) .
 
Va trebui sa ai cam 100 de #abonați pe lună să merite
La pretul acesta ar trebui sa fie cam 500 abonati pentru a plati serverul si avea fiecare implicat de o bere.
Varianta cu alt #web site mi de pare mai ok
Asa m-am gandit si eu, dar ziceam ca un singur login, o singura locatie unde ai totul ar da mai bine.
Cineva a postat "depinde ce #filme", de poate introduce și o categorie de genul "ce film ai dori sa vezi",
Asta cu siguranta. Dar trebuie retinut ca nu se poate face cerere pentru un CAM sau TS.
Alex singur nu vei putea face față, îți va trebui o echipa de trei _patru , de merita?
Pai te am pe tine, apoi e @Mariuselll si daca e nevoie mai gasim :D
eu chiar caut un astfel de site
De asta si vreau sa fac ceva de gen. Clean, calitate si mobile, ca nu poti acasa pe calculator sa vezi un film. :D
la zi cu toate noutatile
Acestea vor fi in functie de cum apar online versiunile. Nu cred ca cineva ar vrea sa vada un CAM .
 
nu cred ca ar deranja pe nimeni niste ads de tip banner.
 
Alex daca tot e deschis acest topic si intrebarea are acelasi subiect ne poti spune si noua daca exista posibilitatea sa urci filme adult undeva pe net si sa nu fie sterse .
La un moment dat le urcam pe google drive insa de acolo le sterge rapid , o alta varianta exista ?
 
ne poti spune si noua daca exista posibilitatea sa urci filme adult undeva pe net si sa nu fie sterse
Vrei doar host sa nu fie sterese sau sa si castigi ceva din vizionari?
Poti urca si la tine pe host.
Sau iti poti lua server de 5TB cu 80 euro pe luna si faci ce vrei.
 
Deci in consecinta trebuie sa ei un host nu exista nimic free .
Ma gandeam sa renunt la netu si openload si sa-mi pun singura pop in playere .
 
Vrei doar host sa nu fie sterese sau sa si castigi ceva din vizionari?
Poti urca si la tine pe host.
Sau iti poti lua server de 5TB cu 80 euro pe luna si faci ce vrei.
De cat sa te complici sa iti iei tu server mai bine iti iei atunci un host offshore si incarci ce vrei tu fara sa fi deranjat de nimeni.
 
Parerea mea e ca nu o sa reusesti sa strangi destui useri platitori daca nu faci un site foarte complex (ceva de genul cum era vplay)..
 
Parerea mea e ca nu o sa reusesti sa strangi destui useri platitori daca nu faci un site foarte complex (ceva de genul cum era vplay)..
Nu poti sa iti dai cu parerea exact despre un proiect (site) daca va merge sau nu pana nu este pus in aplicare,nu se stie niciodata...eu de ex sunt unul care ar plati un abonament pt un astfel de site avand in vedere ca vreau so termin in curand cu site-urile de filme.Cat despre complex,ma gandesc ca nu faci un site contra cost fara sa fie complex,ar fi culmea.
 
1. Calitate
2. No add
3. No virus
4. Functioneaza pe orice device
As plati taxa asta dar nu pe ceva ce exista deja free. Am adblocker si pot vedea pe net filme hd linistit. Daca aduci serialele subtitrate inaintea altor site-uri atunci da...
 
Loading...
Back
Sus