Sunteți de acord cu topicuri despre monezi virtuale sau paid yo task/watch?

Sunteți de acord cu topicuri despre monezi virtuale sau paid yo task/watch?

  • Da

  • Nu

  • Nu ma deranjează


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In ultimul timp sunt tot mai multe topicuri despre tot felul de monezi virtuale, paid to task/watch, etc. Majoritatea dupa cum stiti sunt doar scam.

Sa interzic de tot postarea acestui tip de conținut?
Sau doriți sa lasam ca fiecare sa isi riste pielea?
 
Nu, si sincer ma deranjeaza, parerea mea e ca forumul acesta este pentru cei care chiar vor sa faca ceva in Internet Marketing, in special pe nisa de filme, adult, SEO, marketing s.a.m.d.. daca va uitati pe extern forumurile ce accepta astfel de postari sunt doar niste scam-uri unde nu gasesti nicio informatie utila, cu useri de duzina.
 
Am votat din greșeală "Da". Dacă puteți să îl schimbați în "Nu"
 
Deci azi chiar am sters un topic.. ca vad ca deja intra aici doar dupa reff. Acus cateva zile ai sters tu Alex unu.. chiar sunt satul si vream sa zic despre asta.
Eu as fi de acord cu astea da doar daca ar fi dovezi de plati.
Dar sa fim sinceri ... Cine dracu da 100$ la inscriere etc..
 
Nu mă deranjează pentru că nu le bag în seamă.
Trebuie să ne concentrăm pe topicurile de calitate de pe forum.
 
Nu mă deranjează pentru că nu le bag în seamă.
Trebuie să ne concentrăm pe topicurile de calitate de pe forum.
Corect si tocmai de aia nu sunt ok astfel de postari.
Da daca ar aduce dovezi de plati etc ar fi altceva. Dar cativa useri de pe aici doar dupa asa ceva umbla.
 
E plin forumul de cornel care spameaza cacaturile lui de scamuri.
Nu mai zic ca omul isi sterge la fiecare postare reply-ul si adauga acelasi text ca sa apara iar in top.
Cand oare o sa ia si ban?
Am mai votat si din greseala "Da"
 
Ultima editare:
E plin forumul de cornel care spameaza cacaturile lui de scamuri.
Nu mai zic ca omul isi sterge la fiecare postare reply-ul si adauga acelasi text ca sa apara iar in top.
Cand oare o sa ia si ban?
Da am vazut si eu acuma. L-am avertizat. Ms
 
E plin forumul de cornel care spameaza cacaturile lui de scamuri.
Nu mai zic ca omul isi sterge la fiecare postare reply-ul si adauga acelasi text ca sa apara iar in top.
Cand oare o sa ia si ban?
Tot ce a postat de când am făcut acest topic, am sters ce a postat el. Daca mai continua, va primi interdicție.
 
Monedele virtuale nu sunt in aceeasi oala si nu sunt scam, ca mai sunt unii care isi fac propria moneda si dau teapa e alta treaba, fiecare alege in ce baga banii.
Poti face o categorie pt paid to task/watch si sa lasi cu aprobare, cele vechi / cu dovezi de plata sau detinute de persoane serioase de aici sa fie aprobate.
 
Loading...
Back
Sus