sugestii conditii

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
astazi sau maine voi pubica un anunt de parteneriat cu o firma de hosting.

Intrebarea mea la voi este ce conditii sa pun la useri acestui forum pentru a beneficia de oferta de hosting, in asa fel incat atat forumul cat si firma de hosting sa aiba de castigat.

specificatiile la pachet nu le stiu inca, stiu doar ca va fi gratis timp de 90 zile iar dupa asta 50% reducere pe toata perioada care are hosting.

aceasta oferta va fi exclusiv aici pe forum si trebuie sa fii inregistrat ca membru.

astept cateva sugestii.
 
Ex .
1 . 200 posturi / 50 tutoriale..etc
2 . sa ai vechime pe forum x zile
3 . sa fii major (cam dificil de demonstrat)
4 . in xenforo poti face un User Upgrade , gen rank dar cu privilegii ,in cazul asta hosting pentru acei useri.
....?.etc etc
 
astept o oferta de hosting, am nevoie, la conditii nu ma pricep, ii las pe altii sa dea cu parerea
 
ceva in genul la img de mai jos va fi oferta.
AtkpwjR.png


Doar ca pretul va fi mai mic, iar dupa perioada gratis de 90 zile vei avea 50% reducere.

Inca nu am primit detaliile la pachet sau pachete.
@cnusi va trebui sa mai astept cateva zile pana se pune totul in practica.
 
Sa aiba un minim de threaduri incepute in categoriile mai importante, si bineinteles, sa fie de calitate.
 
cine doreste host gratuit oferit de firma respectiva trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
1) sa trimita o cerere in care sa specifice varsta (copie dupa buletin), domeniul, si la ce va folosi acel spatiu de gazduire (ce va pune pe el)
2) sa aiba un numar de minim x mesaje/topicuri in forum si o vechime de x zile/saptamani (sau x like-uri)
3) daca este acceptat, i se va trimite un contract (sau un link la un contract online cu un formular unde trebuie sa il completeze pentru a i se genera hostul)
pe baza acestor conditii atat firma de hosting (furnizorul) cat si clientul sunt asigurati legal (furnizorul se asigura ca hostul va fi folosit in scopuri legale pe perioada specificata in contract si clientul are garantia ca se poate folosi de serviciile hostului gratuit in termenii contractuali)

Alte idei nu imi vin.
 
ce ti se pare prea dur? detaliaza ce nu iti place.
 
Loading...
Back
Sus