Sugestie tema filme online

AsyMax

Sales and Marketing
Registered
Full Member
Salut,
Pentru primul site de filme online, imi puteti recomanda vreo tema sa fie cat de cat placuta la vedere si sa fie cu IMDB importer?
Ma gandeam la dooplay dar parca nu as da 80$ pe ea din prima ..
Voi ce teme folositi? Sau ce teme stiti :)

Multumesc.
 
Daca nu dai din prima 80$ pe ea cand dai ? dupa ce faci site-ul, eu folosesc dooplay si isi merita banii, dar sunt si alte teme mai frumoase, nu zic ca e frumoasa asta deoarece o am eu, e frumoasa doar din simplul fapt ca e usor de folosit.
 
Teme sunt destul, grifus, torroplay ( asta e postata pe aici pe forum si era gratuita) psyplay etc etc.. acuma depinde ce iti place si tie.
 
Din testele mele si ale unor useri cea mai buna este cea default de la WordPress. Simpla, load fast si iubita de Google.
Mai are @Mariuselll un script super bun insa nu stiu daca il vinde.

Acum depinde si cat vrei sa muncești.
Daca nu ai timp sau nu vrei sa muncești prea mult la el, poți contacta pe @Naruto9 @Susp3kt sau @Cotos Alexandru sa iti faca un graber import care face totul automat.
 
Nu vreau cu grabber, vreau sa pun eu manual fiecare film, cu playerul meu. Vreau doar sa i-a datele imdb automat. A incercat cineva ToroPlay? E buna la rank?
Multumesc
 
Salut,
Pentru primul site de filme online, imi puteti recomanda vreo tema sa fie cat de cat placuta la vedere si sa fie cu IMDB importer?
Ma gandeam la dooplay dar parca nu as da 80$ pe ea din prima ..
Voi ce teme folositi? Sau ce teme stiti :)

Multumesc.
Scrie echipei de suport dooplay pe facebook si cere cupon de 40%, o sa iti dea fara probleme.
Astfel o sa te coste doar 48$
 
Scrie echipei de suport dooplay pe facebook si cere cupon de 40%, o sa iti dea fara probleme.
Astfel o sa te coste doar 48$
Inainte sa o cumpar, imi puteti spune daca isi merita banii? Adica in spatele ei e ceva special care te ajuta sau doar ca arata bine?
 
Inainte sa o cumpar, imi puteti spune daca isi merita banii? Adica in spatele ei e ceva special care te ajuta sau doar ca arata bine?
In trecut cat timp am folosit-o am avut destul de multe pagini pe primul loc in google la unele filme, dar nu stiu daca tema a avut ceva cu asta. Per total pentru mine si-a meritat banii.
Inca o mai am, daca vrei pot sa o pun pe un site nou si sa iti dau acces admin ca sa o testezi si sa vezi ce optiuni are, sa nu dai banii degeaba.
 
In trecut cat timp am folosit-o am avut destul de multe pagini pe primul loc in google la unele filme, dar nu stiu daca tema a avut ceva cu asta. Per total pentru mine si-a meritat banii.
Inca o mai am, daca vrei pot sa o pun pe un site nou si sa iti dau acces admin ca sa o testezi si sa vezi ce optiuni are, sa nu dai banii degeaba.
Ar fi super, multumesc :)
 
Loading...
Back
Sus