Succesul in mediul online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
In mode normal pe orice ai intreba iti spune ca este nevoie sa fii prezent oriunde, pe orice rețea pentru a avea succes in mediul online.
Situație in Romania este cu totul alta cel puțin din informațiile care le am eu si experiența.

Cunosc multa lume in mediul online si azi ma voi referi doar la cei care au ieșit de peste tot.
Nu Facebook, chat-uri, forumuri, pur si simplu stau in banca loc ai nu ii stie nimeni.
Acesti oameni de cand au luat aceasta decizie, veniturile pur si simplu au explodat.
Sunt unii care fac si 20000€ pe luna din online cu aceiași munca insa mai puțin stres.
Nici unul dintre ei nu câștigă mai puțin de 5000€ pe luna si le merge foarte bine.
Înainte de asta au făcut si ei ca totii, prezența peste tot, isi publicau proiectele, cereau sfaturi, asa cum facem cu totii si totul sa dus de rapa.
Concluzia la care am ajuns si sper sa o pot aplica si eu este sa nu te stie nimeni.
Faci si taci, la final de luna aduni banii, apoi in vara mergi in vacanta unde vrea mușchii tai pentru ca iti permiti.

Stiti ca vorbeam intr-un topic despre reclame premium de la AdSense si alte rețele??
Cineva a tacut, a pus in practica si a reusit. Acum faci pe 10k hits cat fac altii pe 100-150k hits cu mult mai puțină munca si desigur fara stres ca un neica nimeni care nu are ce face te va ataca si iti fufe totul.
 
Loading...
Back
Sus