Star Citizen este gratuit

AlexXplo

Member
Registered
Full Member
Bai nu stiu de voi, dar mie personal imi plac enorm acest tip de jocuri, ma joc EVE online din 2004 (si inca il mai joc).... iar acest joc Star Citizen este destul de promitator (practic cand s-a cerut bani pt el, au spus ca vor sa il faca ca sa il detroneze pe EVE dar ma rog..) ideea este ca, oamenii platesc acest joc pt a se dezvolta... :)

Cloud Imperium Games anunta o noua ocazie de a juca Star Citizen fara a-l cumpara, in cea mai noua editie a evenimentului Free Fly. Pentru o saptamana intreaga (pana pe 4 noiembrie) aveti posibilitatea de a descarca jocul si de a va bucura de continutul componentei sale de multiplayer.

Aveti la dispozitie cateva nave pe care puteti incerca sa le pilotati prin diversele medii disponibile in sistemul solar ce este acum prezent in joc. Perioada gratuita este menita sa sublinieze imbunatatirile aduse de update-ul 3.7 al jocului, precum sistemul de speologie, mineritul, si o varietate de alte chestii.

Pentru a-l juca va trebui sa va faceti un cont, inainte de toate. Apoi sa introduceti codul „GETINTOTHEVERSE” -> 3.7 Free-Fly - Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42

Bafta
 
desi nu am jucat SC pare destul de apropiat de Destiny 2 (steam) care este gratuit. Dragut de omorat timpul liber :)
 
Loading...
Back
Sus